Last Tango in Halifax

Last Tango in Halifax (Last Tango in Halifax) — 1. série
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter
Avatar uživatele
emma53

30. srpna 2014

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

těžké loučení s takovou rodinkou...

Po zhlédnutí Last Tango in Halifax konstatuji, že jsem spokojenost sama z dalšího britského seriálu v trochu jiné než kriminální rovině, který mě postupně vtáhnul do osudů dvou rodin s jejich radostmi, ale i strastmi....... Rozvíjí se to zatím velmi dobře, tak doufám, že se všem těm postavám dostanu postupně pod kůži a oni mně také
Nadšená jsem taky z faktu, že se tady opět setkávám se Sarah Lancashire, kterou jsem si oblíbila v hlavní roli policejní seržantky v seriálu Happy Valley a tady podává také excelentní výkon jako dcera Celie, Caroline. I když hlavním pilířem je duo Celia a Alan, tak ona byla v mých očích největším plusem a osobností, která zaujala plně mojí pozornost. Zdatně jí sekundovala Nicola Walker jako Alanova ne zrovna štěstím oplývající dcera Gillian.
Humorné prvky byly propojené s těmi vážnějšími téměř dokonale, prostě nádhera.......a já budu jen tiše doufat, že se dočkám i druhé série s oběma rodinami, protože hlubší nahlédnutí i do osudů ostatních členů by mě vysloveně potěšilo a konec k tomu přímo vybízí........
Tak spadla poslední klapka a já se loučím s celou tou rodinkou docela nerada. Bylo mi s ní moc hezky i když ty jejich různé patálie se nestanou normálně snad v deseti generacích za sebou, kolik jich bylo. A to, že se to tam občas šprclo (jeden titulkářský překlad) mně vůbec nevadilo. Snad jen ten poslední taneček byl na moje gusto už navíc, ale co, i to jsem přežila. Když je to natočené vkusně, tak jsem ochotná to překousnout. Gillian to snad už konečně taky dá, takže od nich odcházím sice nerada, ale spokojená.

Avatar uživatele
Pipa22

30. ledna 2013

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Last Tango in Halifax

Tak na tento serial jsem narazila poprve na YouTube. Nejdrive jsem zkoukla par kousku a ty me inspirovaly podivat se na celou prvni serii.

Postavy, zapletky, ktere se v serialu objevily jsou hodne silne.
Protoze se nema spoilerovat - nebudu vypisovat detaily...
... ale jen pro zminku - napr. se objevuje dvojice, ktera dokazuje, ze "stara lasky nerezavi", pak bezne problemy partnerskych vztahu, vyzvy vsednich dni.

Zatim jsou k dispozici jen anglicke titulky.
Kdo nepotrebuje ceske, doporucuji.
A jsem zvedava na radu druhou.

No a pro me je srdecni zalezitost i to, ze jednu z roli hraje Derek Jacobi, ktereho jsem si poprve vychutnala v roli bratra Cadfaela.