Lehké jako pírko

Lehké jako pírko (Light as a Feather) — 1. série
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter
Avatar uživatele
Annie2809

1. listopadu 2018

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Lehká jako pírko

Výborný počin. Skvělá délka epizod, která vás ihned vtáhne do děje a nemůžete přestat. Vcelku zajímavý a originální příběh, mělo to suprové tempo a sympatické obsazení. Byla to záležitost jednoho dne, příběh je tak napínavý, že jsem musela pokračovat a pokračovat.
Opravdu se nebojím nazvat tento seriál hororem, protože při některých scénách šel opravdu mráz po zádech. O dobré horory je nouze. Tohle předčilo má očekávání.
Jediné, co mi trochu vadilo, bylo to klasické teen drama, kterým byly epizody proložené. Ale ve výsledku jsem vážně spokojená a vůbec nelituji, že jsem seriál viděla.

Avatar uživatele
hledaseniki

23. října 2018

0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Dojem z první epizody

Když jsem viděla trailer na seriál Light as a Feather první co mě napadlo, bylo to, že to bude takový mix Pretty Little Liars a Charmed, což jsem se ani moc nespletla. První epizoda nám představí hlavní hrdinky, které posedávají na hřbitově za svitu svíčky a chystají se vyprávět si strašidelné historky, jenže mezi sebe vzaly novou holku, která jim připraví pěknou polízanici.

Jestli je to horor seriál, to se teprve ukáže, protože v první epizodě jsme toho zatím moc neviděli. Holky jsou celkem sympatické a samozřejmě se dočkáme klasických klišé středoškolských problémů, ale to se dá očekávat. Naprosto neobvyklá stopáž, která mě osobně naprosto vyhovuje, protože je to dobře našlápnuté a člověk se vyloženě těší na druhý díl, nejsou tam hluchá místa, u kterých by se divák nudil a to seriálu rozhodně prospívá.
Trochu jsem v tom prvním díle postrádala větší tajemno, ale věřím, že v dalších dílech se toho dočkáme víc a že se objeví i slušná dávka krve.