plakát seriálu

Letiště

(Letiště)

Epizoda 1×56 – A je to venku
82 %
Pro odškrtnutí/hodnocení epizody se přihlas.

Robert se cestou do práce staví v letištní trafice a co nevidí – prodávají tu knihu bulvárního novináře Nepečeného „Pravda o společnosti Central Airlines.
Knihu už mají celé CA. Fila nadává, že se nepodařilo vydání zabránit. Kniha je nad očekávání více skandálnější, bulvárnější, novinář Nepečený se skutečně ničeho neštítí.

Fila řeší kdo Nepečenému vynášel informace. Jako první ho samozřejmě napadne Karel. Lidé v CA by knihu nejraději nečetli, ale je dobré být informován, abych se mohl bránit.

Kpt. Blatný si přečte, že je v knize obviněn z homosexuality. To se ho trochu jako starého chlapáka dotkne. Zejména ho to mrzí před Terezou. Snaží se jí vysvětlit, že tomu tak není.

Martina doma uklízí, sbírá věci zbylé po Ahmadovi. Je zoufalá. Zazvoní jí telefon, je pozvána k výslechu.

Tomáš má obrovské dluhy, úroky rostou. Václav se Tomáše vyptává, jak se má podnikání aerotaxi. Tomáš je sice úplně v háji, ale před Václavem předstírá, že je vše v pořádku.

Na Točnou přijde exekutor, začne evidovat majetek Aerotaxi. Exekutor osloví Václava jako majitele letadla a chce s ním celou věc řešit. Václav konečně zjišťuje rozsah průšvihu.

Hlavní postavy
Václav Schindler
Karel Halama
Petra Antlová
Roman Fila
Tomáš Schindler
Tereza Holerová
Vít Blatný
Robert Schindler
Anna Holubcová
Vedlejší postavy
Lucie Jumblattová
Jaroslav Holubec
Vítek Halas
Martina Slatinská
Pavel Kučera
Režie
Scénář
Informace k epizodě
Český názevA je to venku
Původní názevA je to venku
Rok natočení2007
Česká premiéra29. ledna 2012
Typ epizodyStandardní epizoda
Autoři profilu epizody