plakát seriálu

Letiště

(Letiště)

Epizoda 1×43 – Azyl
77 %
Pro odškrtnutí/hodnocení epizody se přihlas.

Annino chování je typické pro poslední fáze těhotenství. Anna má časté výkyvy nálad, je nevyrovnaná, přecitlivělá a lehce nesnesitelná.
Jaroslav s Janou, spolupracovníci ani zákazníci to s ní prostě nemají jednoduché.

Anna je v práci bez energie. Karlovi nedělá Annina přítomnost za přepážkou dobře a pokouší se Annu přesvědčit k tomu, aby odešla na mateřskou již nyní před porodem.

Fila získal zpátky svoje místo. Je vůči Karlovi jízlivý, nenechá si ujít příležitost, aby ho pokořil.

Na Václava všichni permanentně vytvářejí nenápadný nátlak, aby se vrátil k Anně. Václav je z toho nervózní. Chce aby situace měla volný průběh a s Annou se potkali spontánně.

Do letištního baru přijde Martina. Celý den obcházela organizace pro které by jí bavilo pracovat, bohužel neúspěšně. Robert ji vypráví jak dopadl vtah Anny s Václavem.

Na letišti za Annou staví Jaroslav, který přišel počkat Janu, která se vrací ze zájezdu. Jaroslav bloumá po letišti, pozdraví se s Lucií. V tom se ve východu objeví Václav, který se vrací z letu.

Za Václavem vejde do haly Abchazec. Začne špatnou angličtinou křičet, že má bombu v příručním zavazadle. Zpoza rohu přichvátá ozbrojená letištní hlídka, která muže vyzve, aby se zastavil a ulehl na zem. Muž však neposlechne a naopak chce sáhnout do tašky. Jeden z ozbrojených mužů vystřelí. Jaroslav se chytá za hlavu a skácí se k zemi.

Hlavní postavy
Václav Schindler
Karel Halama
Petra Antlová
Roman Fila
Tomáš Schindler
Tereza Holerová
Vít Blatný
Robert Schindler
Anna Holubcová
Vedlejší postavy
Jaroslav Holubec
Režie
Scénář
Informace k epizodě
Český názevAzyl
Původní názevAzyl
Rok natočení2007
Česká premiéra17. prosince 2011
Typ epizodyStandardní epizoda
Autoři profilu epizody