Letiště

Letiště (Letiště)
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter

Bezradnost

Viola se stále nevrací a Václav ji nemůže sehnat. Je mu jasné, že nastal nějaký problém.
Okamžitě se snaží zjistit, co se stalo, a začíná po ní pátrat. K pátrání se připojí i Fila, který se snaží využít svých golfových kontaktů.

Nakonec se podaří zjistit, kde je James, což Václavovi stačí a okamžitě se vydává do USA. Fila chce jet s ním a pověřuje Květu Macháčkovou, aby ho zatím v CA zastupovala. Václavův odlet je velmi narychlo - nestačí o něm informovat Jaroslava s Růženou.

V Praze mezitím probíhá další soudní stání. Vše hraje ve Václavův prospěch, jenže Václav se kvůli své cestě k soudu bez omluvy nedostaví. Nakonec se podaří soud alespoň o týden odročit. Václav, Viola a Fila zůstávají zatím v USA.

Karel se snaží získat Elišku zpátky. Požádá ji o schůzku, ona mu ale jen napíše, že potřebuje ještě čas. Karel ji hledá v její kanceláři, Eliška tam však není. Na jejím stole ale Karel najde informace o svých intrikách. To vše jen posílí jeho zákeřnost.

Tereza si tajně pozvala domů Elišku Maceškovou, protože se jí zmocňuje mateřská panika - bojí se, že porod a výchovu trojčat nezvládne. Navíc ji hrozně mrzí, že kapitán Blatný odmítl být u porodu.

Walcha plánuje poškození jednoho z letadel CA. Fila odletěl s Václavem do USA, zdá se tedy, že Karlovi s Walchou nestojí nic v cestě. Karel sám pak využívá Filovy nepřítomnosti k tomu, aby Miloszovi prezentoval „Pekingský projekt“ jako svůj.

Květě Macháčkové naplno dojde, co se děje, a postaví se proti Walchovi a Karlovi, jenže marně. Karel ani Květa však netuší, že poškození letadla už běží vlastní cestou. Dokonce ani Karel sám nemá představu, jak daleko až Walcha plánuje zajít...

Hlavní postavy
Vedlejší postavy
Režie

INFORMACE K EPIZODĚ

  • Český název
  • Původní název
  • Číslování
  • Rok natočení
  • Bezradnost
  • Bezradnost
  • 2. série, 28. epizoda (celkově 112. díl)
  • 2007

NAVIGACE

TOOL BOX

AUTOŘI PROFILU

184268