plakát seriálu

Letiště

(Letiště)

Epizoda 1×21 – Dlouhá noc
75 %
Pro odškrtnutí/hodnocení epizody se přihlas.

Pozor následuje podrobný obsah včetně spoilerů

Anna přichází na návštěvu k rodičům. Jaroslav není doma a Anežka cvičí. I když má zdravotní problémy, snaží se o sebe pečovat. Anna chce rodičům oficiálně oznámit, že ji Karel požádal o ruku. Anežka je překvapená. Bojí se, aby to Anna neuspěchala. Při této příležitosti Anně řekne, že má Jaroslav známost – mladou průvodkyni Janu. Anna je v šoku.

Jaroslav není doma, protože čeká na letišti na Janu, která se vrací ze zájezdu. Jana přesvědčí Jaroslava, aby spolu šli na večeři do letištního baru Azyl. On se bojí, že je někdo uvidí. A bojí se právem.

Lucie s Bachirem mají vztahovou krizi. Od momentu když si společně otevřeli bar, nemají na sebe už vůbec čas. Jejich sexuální život je na bodě mrazu. Oba jsou nešťastní , podráždění a navzájem na sebe uraženi.
Lucie ve své špatné náladě poznává Jaroslava. Je jí divné, že Annin otec je v baru s mladou ženou a navíc to vypadá tak, že je mezi nimi důvěrný vztah.
Jana by už chtěla prolomit Jaroslavovu bariéru „rozumu“. Naléhá na něj, aby s ní konečně začal spát. Jaroslavovi to lichotí a zároveň přivádí do rozpaků.

Pavel urputně hledá Alenu. Ta zmizela, protože Pavla miluje a pochopila, že u něho nemá šanci. Pavel má výčitky svědomí, ale netuší kde hledat, kde by Alena mohla být. Nemá totiž žádné příbuzné, ani nikoho, kde by se dala najít nějaká stopa.

Anežce se udělalo opět špatně. Jaroslav není doma. Volá Anně. Ta Anežku nekompromisně odváží do nemocnice. Viní z jejího stavu otce. Bojí se, že se Anežka vedle Jaroslava utrápila.
V nemocnici si Anežku nechají na pozorování.

Anna se nemůže otci dovolat. Rozhodne se na něho počkat doma. Když Jaroslav přichází, Anna je nekompromisní a ostrá. Všechno otci vytkne – Jak se k Anežce celý život chová, jak mu všechno vadí, všechno jenom kritizuje a teď si ještě najde mladou milenku.
Jaroslav je zmatený. Okamžitě společně jedou do nemocnice. Jaroslav zůstává s Anežkou v nemocnici přes celou noc.

Hlavní postavy
Václav Schindler
Karel Halama
Petra Antlová
Roman Fila
Tomáš Schindler
Tereza Holerová
Vít Blatný
Robert Schindler
Anna Holubcová
Vedlejší postavy
Jaroslav Holubec
Pavel Kučera
Anežka Holubcová
Režie
Informace k epizoděIMDb
Český názevDlouhá noc
Původní názevDlouhá noc
Rok natočení2006
Česká premiéra13. listopadu 2006
Typ epizodyStandardní epizoda
Autoři profilu epizody