Letiště

Letiště (Letiště)
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter

Holka z kalendáře

Prostitutka Lenka čeká na svůj let do Londýna. V baru se potkává s Petrem (to je ten mladý muž, který malinko podvádí s nákupem letenek). Petr nemůže na Lenku zapomenout. Chtěl by jí pozvat na večeři. Lenka je ironická, „nabízí“ Petrovi celou noc, ale za peníze. Petr dostane nápad jak Lenku překvapit.

Do Londýna dnes letí taky Robert. Je čerstvě rozvedený. Londýn je to poslední na co má náladu. Martina si z něho dělá legraci. Možná že právě tam najde ženu svého srdce.

Tomáš s Vítkem intenzivně hledají byt, kam by se i s Veronikou přestěhovali. Veronika ale nikdy nemá čas, aby se s nimi šla na byty taky podívat. Je na ni toho hodně. Škola a práce letušky ji vyčerpávají.

Fila s Karlem řeší, jestli jsou spokojeni s prací Veroniky. Karel se ji zastává. Fila si neodpustí jízlivost v souvislosti s Karlovou žádostí o ruku Anny.

Jana a Jaroslav jsou spolu na procházce. Jana se snaží přesvědčit Jaroslava, aby s ní jel na zájezd do Toleda. Jaroslav si nemyslí, že je to dobrý nápad.

Anežka zatím přišla do Central Airlines a tak trochu natruc Jaroslavovi zve na večeři kapitána Blatného. Ten má trochu obavy, představa Jaroslavovi společnosti mu nedělá až takovou radost. Ale protože má Anežku hodně rád pozvání přijímá. Tereza vše sleduje od svého pultíku a lehce na Anežku žárlí.

Lenka a Robert se potkávají v baru v Londýně. Lence nepřišel zákazník, takže má volno. S Robertem prožijí hezký večer, zjistí, že jsou si lecčems podobni. Například v názorech na vztahy.
Ráno se potkávají na recepci a zjišťují, že mají společnou cestu do Prahy. Lence se Robert líbí.

Karel Anně vyčítá, že kvůli její nerozhodnosti se svatbou musí snášet posměšky kolegů. Nechápe, proč Anna svoji odpověď tak protahuje. Annu to rozzlobí a urazí.

Jaroslav se nenápadně podsunout Anežce myšlenku na další výlet. Například do Toleda. Anežka se ale na zájezd necítí. Navíc ji přijde „divné“, že by Jaroslav chtěl zase někam cestovat. Anežka s potěšením oznamuje, že pozvala Víťu Blatného na večeři.
Petr připravuje s Lucií v baru Azyl překvapení pro Lenku. Potkává Roberta. Říká mu, že se zamiloval a že pro svoji vyvolenou chystá překvapení. Robert na překvapení nevěří. Vždycky to dopadne tak nějak jinak.

Lenka hledá Roberta v APC. Tereza ji sděluje, že se ještě nevrátil z letu. Lenka vidí přes sklo Filovi kanceláře letušku Petru, která s Martinou fotí firemní kalendář. Petře focení moc nejde, Martina je z toho nešťastná. Fila je z Petry nadšenej, navíc z něho tryskají jako gejzír samé skvělé nápady. Petra se jde převléct do jiného kostýmu. Do šatny za ní vejde Lenka a profesionálně ji poradí jak k focení přistoupit. Lenka je přece profesionálka. Takže Petra teď vypadá trochu jako šlapka. Fila je nadšený ještě víc. Martinu obchází kolaps.

Vítek s Tomášem čekají na Veroniku, aby se podívali na byt. Veronika nepřijde. Kluci o byt přijdou.

Lucie s Annou řeší Karla. Anna se do svatby nežene. Způsob, kterým ji Karel o ruku požádal ji trochu ponížil. A ještě víc ji ponižuje způsob, kterým na ni teď tlačí. Anna se ale vyhne i odpovědi na Luciinu otázku – jak se rozhodneš?

Petřiny fotky ve firmě způsobí pozdvižení. Jsou jak reklama na eskort servis. Petra se urazí a zakáže Filovi svoje fotky použít pro kalendář. Martina je spokojená. Snad se ji konečně povede prosadit svoji koncepci kalendáře.

Tomáš hledá Veroniku na kolejích. Je tam jenom osamocená Kateřina s lahví vína. Sama slaví narozeniny. Tomášovi je jí trochu líto, tak s ní čeká na návrat Veroniky. Lítost se ale rychle rozplyne v momentě, když Kateřina po Tomášovi vystartuje.

Petr přichystal Lence překvapení. Rezervoval jenom pro ni a sebe celý bar Azyl i s večeří o několika chodech. Ale Robert měl pravdu. Některá překvapení se holt nevyplácí.
Hlavní postavy
Vedlejší postavy
Režie

INFORMACE K EPIZODĚ

  • Český název
  • Původní název
  • Číslování
  • Česká premiéra
  • Rok natočení
  • Odkaz na IMDb

NAVIGACE

TOOL BOX

AUTOŘI PROFILU

184268