Letiště

Letiště (Letiště)
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter

Jasmine Blue

Cestující Petr se na palubě letadla seznamuje s Lenkou. Má pocit, že ji odněkud zná. Lenku to obtěžuje.

Petr má podivnou zálibu. Fotí spolucestující v letadlech. A protože lítá často, jeho sbírka je úctyhodná. Lenku Petr zaujme. Když ale zjistí, že v jeho databázi její fotky figurují příliš často ztrácí chuť komunikovat s tímto podivným člověkem.

Anna teď bydlí ve svém dětském pokoji. Svojí přítomností znervózňuje otce, matka je naopak ráda, že se dcera vrátila domů. Otci Jaroslavovi vadí, že Anna odešla od Karla, kterého on považuje za správného chlapa. Jaroslav je obecně člověk, kterému vadí mnoho věcí. Je to věčný stěžovatel, puntičkář a morous. Anna se v bytě svých rodičů necítí celkem ve své kůži.

Václav začíná ztrácet trpělivost se svým adoptivním synem Tomášem. Jeho chování začíná překračovat meze, které schopen Václav tolerovat. Tomáš se stále odmítá smířit s faktem, že Václav není jeho otec.

Po příletu na Ruzyň se Petr snaží s Lenkou usmířit. Zve ji na kafe a prozrazuje ji tajemství – důvod svých častých cest letadlem. Lenku Petr začíná svým způsobem fascinovat. Petrovi se Lenka líbí. Nejenom jako objekt pro focení.

Macecha Martina domlouvá Tomášovi. Ten zůstává hluchý ke všem rozumným argumentům. Jediná osoba, na kterou se teď ve svém trápení upnul je Veronika. U ní hledá porozumění i lásku.

Ředitel Fila není spokojen s Karlovou zprávou o nouzovém přistání v Lisabonu. Shledává ji jako příliš stručnou. Karel ale ví, že spolu s Petrou zklamali a vše zachránila Anna. To samozřejmě nechce přiznat. Vše v Central Airlines musí být perfektní, protože společnost se připravuje ke vstupu do nadnárodní aliance. Fila zve Karla na golf, kterého se má účastnit i letuška Petra.

Annu po přeřazení mezi pozemní personál musí do nové práce zaučit její přímí nadřízený - a tím je Karel. Zaškolování se neobejde bez konfliktů.

Tomáš se kromě Václava rozhodl ignorovat i školní docházku. Místo školy jde hledat Veroniku na koleje. Prosí ji, aby mu odpustila, že ji nepřišel vyzvednout do nemocnice.

Ředitel Fila hraje s Karlem golf. Hraje se o letušku Petru, konkrétně o právo první noci. Ta o tom samozřejmě neví.
Hlavní postavy
Vedlejší postavy
Režie

INFORMACE K EPIZODĚ

  • Český název
  • Původní název
  • Číslování
  • Česká premiéra
  • Rok natočení
  • Odkaz na IMDb

NAVIGACE

TOOL BOX

AUTOŘI PROFILU

184268