Letiště

Letiště (Letiště)
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter

Která je ta pravá?

Veronika dělá zkoušky na letušku. Konkurz je náročný. Veronika si myslí, že Tomáš ji zařídil protekci u Anny. Protože nikdy Annu neviděla, navíc si myslí, že Lucie, která zkoušky vede je Anna. Veronika se chová divně. Má za to, že Lucie o ní ví, podle toho s ní komunikuje, ale její vystupování působí drze. I Fila, který zkouškám přihlíží má pocit, že je Veronika příliš sebevědomá a drzá. Lucie jí však chce dát šanci. Veronika postupuje do užšího výběru. Tomáš má radost. Veronika doufá, že ji Annina přímluva pomůže. Tomáš pochopil, že z toho může být průser. Proto urychleně volá Anně. Půjčí si však Václavův mobil. Anna je u Karla v intimní situaci. Když se na displeji Annina mobilu objeví Václavovo jméno, Karel se zlobí a telefon vypne. Tomášovi hrozí průser.

Jaroslav je po návratu z Říma úplně proměněný. Anežce je to podezřelé. Najednou mají Holubcovi návštěvu. Přichází průvodkyně z Říma Jana, která přichází Jaroslavovi říct, že se do něj zamilovala. Jaroslav ji pochopitelně nechce pustit do bytu. Ke dveřím přichází Anežka, diví se, co tady Jana dělá. Jaroslav zalže, že přinesla fotky z Říma. Celá situace je nadmíru trapná. V Anežce roste podezření. Jana při odchodu napíše Jaroslavovi na lístek vzkaz. Jaroslav ho před Anežkou demonstrativně hodí do koše, aniž by si ho přečetl.

Ivana si v letištním baru dává schůzku s Robertem. Chce si vyjasnit majetkoprávní vyrovnání. Robert ji všechno nechá. Chce si vzít jenom psa Baxinu. Ivana nesouhlasí. Pochybuje, že se nezodpovědný Robert je schopen postarat o psa. Pohádají se.

Veronika potkává v hale APC Roberta. Ten ji všem představuje jako Tomášovou přítelkyni. Veronika zjišťuje, že Lucie není Anna. Její sebevědomí je rázem pryč. Zjišťuje, že Tomáš ji podvedl a žádnou protekci ji nevybavil.

Robert přivádí na Točnou psa Baxinu. Martina má radost. Za Robertem přijíždí i dětma Ivana.- Odvádí si psa, pohádá se s Martinou, kterou podezřívá z toho, že je Robertovou milenkou. Ivana vše vyhrotí, pak vítězoslavně odjíždí.

Anežka přistihne Jaroslava jak v koši hledá vzkaz od Jany. Myslí si, že Jaroslav s Janou spal. Ten všechno zapírá. Nerozumí jak se do něj mohla zamilovat tak mladá holka. Anežka se trápí, i když na sobě nedává nic znát. A to všechno ji na zdraví moc nepřidá.

Hlavní postavy
Vedlejší postavy
Režie

INFORMACE K EPIZODĚ

  • Český název
  • Původní název
  • Číslování
  • Česká premiéra
  • Rok natočení
  • Odkaz na IMDb

NAVIGACE

TOOL BOX

AUTOŘI PROFILU

184268