plakát seriálu

Letiště

(Letiště)

Epizoda 1×77 – Lenčin přiběh
78 %
Pro odškrtnutí/hodnocení epizody se přihlas.

Robert zastihne Lenku na poslední chvíli na letišti, vyzná jí lásku a odveze si ji na Točnou. Václav Robertovi a Lence nabídne, aby na Točné zůstali, dokud si nenajdou bydlení. Robert je šťastný, vypráví Blatnému o Lenčině návratu a jejím těhotenství. To slyší i Karel a neodpustí si narážku, že je to další Schindler, který bude vychovávat nevlastní dítě.

Anna podstupuje kompletní vyšetření. Dělá to ale jen kvůli Jaroslavovi, proto to trochu odbude a nechá si udělat jen ta nejnutnější vyšetření. Její matka měla problém se srdcem – Anna si tedy nechá pro Jaroslavův klid vyšetřit hlavně srdce, a to je zdravé.

Fila se dozví o bitce v baru. Karel ho však přesvědčí, že to nebylo z osobních důvodů, ale že bránil čest CA. Fila Karlovi uvěří a dokonce se shodnou na tom, že tím slabým článkem ve firmě bude Petra, protože chodí s pilotem Horváthem, který z ní určitě tahá informace. Karel přesvědčí Filu, že by bylo dobré Petře vztah s Horváthem zakázat.

Anna dostává další výsledky vyšetření. Ještě nejsou úplně kompletní, je ale jednoznačné, že Anna má vážnější zdravotní problém…

Hlavní postavy
Václav Schindler
Karel Halama
Petra Antlová
Roman Fila
Tomáš Schindler
Tereza Holerová
Vít Blatný
Robert Schindler
Anna Holubcová
Vedlejší postavy
Lucie Jumblattová
Jaroslav Holubec
Vítek Halas
Martina Slatinská
Lenka Couralová
Režie
Scénář
Informace k epizoděIMDb
Český názevLenčin přiběh
Původní názevLenčin přiběh
Rok natočení2007
Česká premiéra14. dubna 2012
Typ epizodyStandardní epizoda
Autoři profilu epizody