Letiště

Letiště (Letiště)
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter

Mrtvý muž letí

Ředitel Fila zve letušku Petru na oběd. Tam se mimoděk dovídá, jak to bylo s nouzovým přistáním v Lisabonu. Petra mu nedopatřením vyzradí, že kdyby nebylo Anny, ona ani Karel by situaci nezvládli. Dokonce mu vyzradí i to, že Karel slíbil cestujícím náhradní letadlo.

Ředitel si okamžitě pozve „na kobereček“ Annu i Karla. Konfrontuje Karla s verzí letu, o které se právě dověděl. Karel je přesvědčen, že vše řekla Anna a že se mu mstí za svoje přeřazení na zem.

Tomáš prosí Václava, aby mu povolil sólový let, chce se totiž proletět s Veronikou. Václav se na Tomáše zlobí, proto mu let nepovolí.

Anna se vrací domů. Pláče. Popisuje Anežce hádku s Karlem. Svěřuje se ji s tím, že možná ještě stále miluje Václava. Ta ji radí, aby to Václavovi řekla.

Ke Karlovi večer přichází Petra. Je nešťastná z toho, že Filovi vyzradila jak to bylo s nouzovým přistáním a že to všechno pokazila. Karel ji utěšuje.

Protože Central Airlines se ucházejí o přijetí do nadnárodní aliance, jejich lety jsou monitorovány tajnými inspektory. Ředitel Fila se o takové tajné inspekci dovídá. Proto na let do Varny nasadí kromě letušky Lucie a stevarda Libora i Karla. Vše musí být perfektní.

Let do Varny probíhá standardně. Posádka se snaží zjistit, kdo by mohl být inspektor. Situace se náhle vyhrotí. Na palubě letadla zemře ve spánku člověk. Karel okamžitě volá Filovi. Ten se rozhodne postupovat nestandardně.

Anna v sobě najde odvahu a vybere se za Václavem. Její setkání s Václavem však dopadne jinak než si představovala.
Hlavní postavy
Vedlejší postavy
Režie

INFORMACE K EPIZODĚ

  • Český název
  • Původní název
  • Číslování
  • Česká premiéra
  • Rok natočení
  • Odkaz na IMDb

NAVIGACE

TOOL BOX

AUTOŘI PROFILU

184268