Letiště

Letiště (Letiště)
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter

Narozeniny

Letuška Anna je sebevědomá žena středního věku. Žije s o něco mladším šéfstewardem Karlem. Oba jsou zaměstnáni u stejné letecké společnosti Central Airlines), Karel je však zároveň Anniným nadřízeným. Anna žila dříve s Václavem, jejich dvanáctiletý vztah se ukončil před dvěma lety. Václav pracuje jako pilot malého letadla a žije na malém sportovním letišti za Prahou. Provozuje vyhlídkové lety, hlásí dopravní zpravodajství a vede leteckou školu.V domku na letišti spolu s Václavem bydlí ještě Václavův osmnáctiletý syn Tomáš a Václavova mladá přítelkyně, fotografka Martina. Tomášova matka tragicky zahynula, když byl Tomáš ještě velmi malý. Anna Tomáše vychovávala s Václavem.

Karel po nočním flámu není schopen absolvovat inspekční let. Anna je naštvaná a volá do práce, že přijede sama. Ředitel Fila Anně svěří novou letušku Petru, aby dohlídla na její zaváděcí let. Petra je mladá, atraktivní a bezprostřední holka a řediteli na ní dost „záleží“.

Na palubě letadla Petra způsobí několik faux pas a dostatečně znepříjemní let Anně i její kolegyni a kamarádce Lucii.

Po návratu je Anna pozvána na oslavu Tomášových osmnáctých narozenin. Václav věnuje synovi nový padák a Annu to pobouří. Hádá se s Václavem. Oslava vázne, proto se Tomáš rozhodne vzít Václavovu přítelkyni Martinu do hospody, aby si táta s Annou mohli všechno vyříkat osamotě. Václava tíží tajemství, které chce synovi prozradit, Anna mu radí, aby to nedělal. Martina s Tomášem se opilí vracejí z hospody. Anna si pod dojmem setkání s Václavem začíná uvědomovat, že její vztah s Karlem není tak ideální jak si myslela.
Hlavní postavy
Vedlejší postavy
Režie

INFORMACE K EPIZODĚ

  • Český název
  • Původní název
  • Číslování
  • Česká premiéra
  • Rok natočení
  • Odkaz na IMDb

NAVIGACE

TOOL BOX

AUTOŘI PROFILU

184268