Letiště

Letiště (Letiště)
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter

Nečekaná sblížení

Ivana odlítá do Bruselu. Na poslední chvíli nechává Robertovi dcery na hlídání přes víkend.

Terezina matka odjela na tři týdny do lázní. Tereza se musí postarat o svého mentálně postiženého bratra Vladimíra. A protože ho nemá kde nechat, musí ho vzít sebou do práce. Fila zuří. Nemá rád komplikace tohoto druhu.

Fila uvádí Annu do nové funkce. Vztah mezi Annou a Karlem, který ji vyklízí kancelář, je ještě vyostřenější. Anna se nemůže smířit s novu pozicí. I Tereza se k ní chová divně. Anna má letět na inspekční let na Kanáry, ale protože je to první let Karla jako řadového stevarda, rozhodne se na inspekci letět Fila. Chce si Karla hezky užít.

Petra s kapitánem Blatným mají pohotovost. Protože se Petře zalíbila její nová poloha a bavilo ji pomáhat lidem při kalamitě, rozhodne se vzít si na starost Vladimíra. Snaží se s ním komunikovat, zabavit ho. Chvíli se jí to i daří, pak se ale před Vladimír schová na záchodě. Když Vladimír dlouho nevychází, jde se za ním podívat Kapitán Blatný. Vyvede Vladimíra ven a rozhodne se, že ho vezme na palubu stojícího boeingu. Tam se potká i Robertem, který letadlo ukazuje svým dvěma dcerám.

Robert seznamuje holčičky s Lenkou. Lenka je nejprve v rozpacích, ale pak se Klárka s Markétkou s Lenkou sblíží. Říkají ji druhá maminka. Navíc Lenka jim dovolí všechno, co jim Ivana zakazuje.

Fila skutečně Karla na inspekčním letu dusí. Nenechá ho vydechnout, neustále ho kritizuje a ponižuje před Liborem i cestujícími. Karel má všeho plný zuby.

Vladimír je z letadel nadšený. Blatný se rozhodne, že vezme Terezu i Vladimíra na projížďku malým letadlem. Domluví si let s Václavem. Tereza to ale odmítá. Bojí se létání. Ale Vladimír je nadšený, trvá na svém. Václav s Annou pomůžou Blatnému přesvědčit Terezu. Sbližování Terezy a kapitána na palubě malého letadla dostává nové obrátky.
Hlavní postavy
Vedlejší postavy
Režie

INFORMACE K EPIZODĚ

  • Český název
  • Původní název
  • Číslování
  • Česká premiéra
  • Rok natočení
  • Odkaz na IMDb

NAVIGACE

TOOL BOX

AUTOŘI PROFILU

184268