plakát seriálu

Letiště

(Letiště)

Epizoda 1×40 – Pravda o pádu
78 %
Pro odškrtnutí/hodnocení epizody se přihlas.

Roben a Fila studují zprávu z vyšetřování havárie letu do Moskvy. Zpráva obsahuje i záznam černé skříňky z paluby letadla. Z obsahu vyplývá, že by za pád mohl nést odpovědnost ředitel Fila, protože zanedbal technickou kontrolu letadla. Fila se brání, chce zažádat o změnu vyšetřovatele. Roben tento postoj zpochybňuje, spíš Filu upozorňuje, aby se připravil na to, že na ně může být podaná žaloba.

Tereze se podařilo nahlídnout do vyšetřovací zprávy. Vypráví Petře, že piloti byli v bezvědomí a s letadlem se snažil přistát Libor. Petra je viditelně otřesená, vždyť na palubě měla být ona. Přichází Karel, zjišťuje, co bylo ve zprávě. Karel cítí příležitost.

Jaroslav nechápe, proč ještě Anna chodí do práce. Je přece těhotná, tak by měla být doma. Navíc by chtěl pro svoji budoucí vnučku zařídit pokoj.

Martina se vrací ze svých cest a její první kroky po návratu míří do baru Azyl, kde se potkává s Lucií. Vypráví ji, že už nechce být fotografkou, že by chtěla pracovat s lidmi.

Václav poprvé nastupuje do práce jako pilot Central airlines. Tereza ho s nadšením vítá, Karel s ním okamžitě vstupuje do konfliktu. Do konfliktu vstupují i Tomáš s Pavlem. Tomáš sice odbavuje na Točné hodně letů, ale ke klientům se chová nepatřičně.

Hlavní postavy
Václav Schindler
Karel Halama
Petra Antlová
Roman Fila
Tomáš Schindler
Tereza Holerová
Vít Blatný
Robert Schindler
Anna Holubcová
Vedlejší postavy
Lucie Jumblattová
Jaroslav Holubec
Vítek Halas
Martina Slatinská
Pavel Kučera
Režie
Scénář
Informace k epizoděIMDb
Český názevPravda o pádu
Původní názevPravda o pádu
Rok natočení2007
Česká premiéra4. prosince 2011
Typ epizodyStandardní epizoda
Autoři profilu epizody