Letiště

Letiště (Letiště)
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter

Štvanci

Za Robertem (Pavel Řezníček) přichází na hotel Ivana (Vanda Hybnerová). Pokouší se ho opět svést. Robert ji odmítá. Ivana ale má trpělivost. Sexu s bývalou manželkou neodolá.

Večer věnuje Karel (David Matásek) Petře (Zuzana Norisová) dárek – erotické spodní prádlo. Protože v APC už nikdo není, Petra chce Karlovi udělat radost a prádlo si hned vyzkoušet. Odbíhá se převléct. Nečekaně se u Karla objeví jeho snoubenka Anna (Anna Šišková). Má pro Karla svatební oznámení a hned mu je chce ukázat. Karel je hodně nervózní. Každou chvíli může do kanceláře vejít Petra

Anna přichází za svým otcem. Ten má v bytě velkej nepořádek. Anna mu přinesla svatební oznámení. Jaroslav (Alois Švehlík) opět vstupuje do konfliktu – k oltáři Annu nepovede, protože zabila svou matku. Anna kontruje – Jaroslav ji utrápil.

Karel s Petrou společně odcházejí z letiště. Petra si uvědomí, že zapomněla u Karla v kanceláři krabičku se spodním prádlem. V hale je vidí Lucie (Petra Špalková), hrozí Karlovi pěstí.

Anna vyčítá Karlovi, že se vůbec nezajímá o jejich svatbu. Navíc je podrážděná z permanentního konfliktu s otcem a Karel ji to nijak neulehčuje.

Tomáš (Vojtěch Dyk) s Václavem (Maroš Kramár) nemůžou pochopit, že si Anna chce vzít Karla. Je pro ně naprosto nepřijatelnej . Veronika (Kristýna Nováková) se Karla zastává.

Lenka s Robertem letí na víkend do Barcelony. Lenka v letadle potká Táňu (Alice Bendová) – svoji klientku. Táňa se živě zajímá o Roberta. Vsadí se s Lenkou, že se jí podaří Roberta svést. Lenka Robertovi věří. Proto chce, aby Táňa přinesla důkaz – něco, co patří Robertovi.

Karel čeká na Annu v příletové hale. Spolu s ním tam jsou ještě Fila (Bob Klepl) a Lucie. Oba chtějí Anně sdělit to sladké tajemství ohledně jeho nevěry s Petrou. Karel je prosí o slitování. Slibuje, že vše napraví.

Veronika jde za Václavem a říká mu, co se dověděla od Terezy(Zuzana Bydžovská). Karel Annu podvádí čtrnáct dní před svatbou. Václav se rozhodne situaci řešit.
Hlavní postavy
Vedlejší postavy
Režie

INFORMACE K EPIZODĚ

  • Český název
  • Původní název
  • Číslování
  • Česká premiéra
  • Rok natočení
  • Odkaz na IMDb

NAVIGACE

TOOL BOX

AUTOŘI PROFILU

184268