Letiště

Letiště (Letiště)
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter

Tajemství

Václav se rozhodne Tomášovi u příležitosti dospělosti přece jenom říct tajemství, které kromě Anny nikdo nezná. Tomáše tato informace vykolejí. Donutí Václava za trest skočit bungee jumping. Myslí si, že si skokem oba vyčistí hlavu a budou si kvit.

Anna s Karlem společně absolvují let na Kanárské ostrovy. Anna má výčitky svědomí, proto se snaží být ke Karlovi milá. Ten řeší závažný pracovní problém, proto je duchem poněkud mimo. Ředitel Fila ho totiž pověřil úkolem, který si vynutí konflikty a nedá se řešit ohleduplnou cestou. Karel se bojí o svoje místo a to ho dostává do patové situace.

Anna se kamarádce Lucii svěří se svým tajemstvím. Říká ji o setkání s Václavem. Přesvědčuje ji i samu sebe, že Václav je uzavřená kapitola.

Tomášova zlost, zklamání a pocit nespravedlnosti vůči Václavovi neustále narůstá. Začne se před tátou dokonce ukrývat. Jeho nejlepší přítel Vítek nechápe, co se s Tomášem děje.

Anna s Karlem zůstávají přes noc na Kanárských ostrovech. Večer má příjemnou atmosféru, takže Karel zapomene na svoje starosti a věnuje se Anně. Horká tropická noc Karla rozvášňuje, ale Anna se něžnostem snaží vyhnout.

Podobnou situaci zažívá i Václav. Taky se brání intimnostem a odmítá svoji přítelkyni Martinu. Kromě vzpomínek na Annu ho trápí i reakce jeho syna a uvědomuje si, že možná udělal chybu, když Tomášovi vyzradil tajemství.
Hlavní postavy
Vedlejší postavy
Režie

INFORMACE K EPIZODĚ

  • Český název
  • Původní název
  • Číslování
  • Česká premiéra
  • Rok natočení
  • Odkaz na IMDb

NAVIGACE

TOOL BOX

AUTOŘI PROFILU

184268