Letiště

Letiště (Letiště)
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter

Zásnuby

Karel přišel Jaroslava oficiálně požádat o Anninu ruku. Jaroslav je šťastný, že se stabilizoval Anežčin zdravotní stav a ještě šťastnější je ze zásnub svoji jediný dcery. Navíc ho těší, že Karel ctí jeho osobu a považuje Karla za skvělého zetě. Dává jim svoje požehnání.

Naopak Petra chce oficiálně ukončit svůj vztah k řediteli Central Airlines. Proto zajde za Filou do kanceláře a oznamuje mu, že se rozcházejí. Fila je v šoku. Je přesvědčen, že za tím rozchodem je jiný muž. Petra ho ubezpečuje, že je to jenom její vůle, že už takhle nemže dál. Fila ji nevěří. Petra nabízí přátelství, Fila prosí o víc.

Do nemocnice za Anežkou přicházejí Anna a Karel, aby ji oznámili své oficiální zasnoubení. Svatba je v plánu tak za půl roku. Karel to nechce uspěchat. Anežka tajně, aby to Karel neslyšel zpochybňuje Anninu volbu.

Vztah Vítka a Kateřiny pokračuje. Vítek často tráví noci na kolejích a Veronika, se kterou Kateřina pokoj sdílí, je čím dál tím víc nespokojena. Škola, práce letušky, noční směny – je toho moc, všechno ji vyčerpává a nemá ani šanci v klidu se vyspat. Kateřina s Vítkem ji navrhnou, aby přespávala u Tomáše, na Točné je dost místa a Tomáš by byl rád, stejně se teď vidí málo. A Tomáš je skutečně rád. Navrhne Veronice, aby se k němu nastěhovala, teď když tam už nebydlí Robert. Jenom se bojí co na to Václav s Martinou.

Fila zjišťuje u Karla, jestli neví, netuší a nezaznamenal s kým teď Petra chodí. Jestli kolem ní nekrouží nějaký muž.

Karlovi všichni v práci gratulují k zásnubám. Karel zatím tají, kdy bude svatba. Karlovi ale začíná komplikovat život Petra. Nechce pochopit, že Karel je zasnoubený a domáhá se jeho pozornosti. Část rozhovoru zaslechne Tereza. Ta se s obavou, že Karel něco měl svěří Lucii v baru. Lucie jako správná nejlepší kamarádka Anny hned zajde za Karlem a vyhrožuje, že všechno Anně řekne, jestli Karel neukončí avantýru s Petrou. Karel je v pasti.

Navíc Fila intenzivně zjišťuje, jestli se kolem Petry motá nějaký muž. Nejdříve podezíral Karla, pak ale zaslechne rozhovor mezi Terezou a Liborem, na základě kterého si začne myslet, že Petra má něco s Robertem.

Tomáš se snaží tajně propašovat Veroniku k sobě do pokoje i s její velkou taškou. Bojí se Václavovi říct, aby u nich mohla Veronika bydlet, předstírá, že je jenom na návštěvě. Václav se ale potká s Veronikou ráno v kuchyni a sám jí dá klíče od domu. Nechápe, proč s tím Tomáš dělal takové tajnosti.

Anna by ráda šla za Václavem a Tomášem na Točnou a řekla jim osobně, že se zasnoubila s Karlem a bude si ho brát. Karel nesouhlasí, stále na Václava žárlí, ztropí Anně scénu.

Protože je Anna tvrdohlavá, rozhodne se na Točnou zajít tajně. Vymění si s Liborem služební let a místo do Bratislavy zajde osobně na Točnou.
Setkání s Václavem je příjemnější než čekala. Navíc Martina nechtěně vyslechne část rozhovoru, ze kterého se dozví, že Václav s Annou spal. A Karlovi Tereza omylem vyzradí, že Anna neletěla do Bratislavy.
Hlavní postavy
Vedlejší postavy
Režie

INFORMACE K EPIZODĚ

  • Český název
  • Původní název
  • Číslování
  • Česká premiéra
  • Rok natočení
  • Odkaz na IMDb

NAVIGACE

TOOL BOX

AUTOŘI PROFILU

184268