Letiště

Letiště (Letiště)
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter

Zatloukánci

Robert rozespale hledá čisté oblečení. Zvedne proto telefon a volá Růženě , která mu oblečení stále pere. Růžena se snaží rozhovor co nejdříve ukončit. Stojí totiž s Jaroslavem před oddávajícím. Jaroslav s Růženou se poprvé políbí jako manželé.

Karel v letištní hale čeká na Petru. Snaží se z ní dostat informaci o tom, kde bydlí. Petra s Karlem mluvit nechce, otočí se a odejde.

Anna sedí se svou dcerou Anežkou za stolem. Zazvoní telefon. Václav nikde. Anna ale sedí jako přibitá k židli, má strach. Na telefon jenom nehnutě kouká. Z koupelny se ozve Václav. Žádá Annu, aby to vzala. Ona se ale nehýbe, omlouvá se, stále má strach. Václav se trošku zlobí – Anna by se měla se svým strachem vyrovnávat aktivněji a ne jenom pasivně čekat, až to přejde.

Novomanželé Jaroslava a Růženu začne jejich tajemství brzy pálit. Rozumí, doplňují se, vlastně je to ideální vztah. Jediný problém je, že o svatbě nikomu neřekli. To nemusí dobře dopadnout.

Karel zkouší nenápadně z Terezy dostat, kde Petra bydlí. Marně. Tereza se uhlídá a to i přes to, že si před ní Karel sype popel na hlavu, lituje svého úletu a uznává, že Macháčková byla mrcha. Petra je pro něj opravdová láska.

Anna se poprvé rozhodla vyrazit na vycházku do města a tak navštívila otce. Jaroslav s Růženou si na poslední chvíli sundávají prstýnky. Tajemství visí ve vzduchu. Růžena to už nemůže vydržet a rozhodne se jít raději nakoupit.

Anna otci vypráví o svém strachu z telefonů, v tom zazvoní telefon. Jaroslav Anně naznačí, aby ho vzala. Anna tedy telefon zvedá. Volají z pražské ZOO a shání paní Holubcovou. Anna si myslí, že jde o maminku. Snaží se vysvětlit, že maminka je již po smrti. To už ale Jaroslavovi dojde, že hrozí prozrazení. Snaží se Anně telefon vytrhnout, ale je pozdě.

Karel je sám doma. Má tesknivou náladu. V tom ho vyruší zvonek, spěchá ke dveřím. Myslí si, že je to Petra. Vrací se k němu. Karel otevře dveře. Petra tam ale není. Je tam pán a paní, kteří se představí jako Petřiny rodiče. Jedou se podívat, jak se jejich dcera má. Karel nevěří svým očím.

Hlavní postavy
Vedlejší postavy
Režie
Scénář

INFORMACE K EPIZODĚ

  • Český název
  • Původní název
  • Číslování
  • Česká premiéra
  • Rok natočení
  • Odkaz na IMDb

NAVIGACE

TOOL BOX

AUTOŘI PROFILU

184268