plakát seriálu

Letiště

(Letiště)

Epizoda 2×07 – Zlato
71 %
Pro odškrtnutí/hodnocení epizody se přihlas.

Václav odchází z nemocnice. Chce požádat Filu, aby ho opět zaměstnal, a rozhodl se, že se Viole konečně vyzná ze svých citů.

Fila jeho žádosti vyhoví a Václav se hned domluví s kapitánem Blatným, aby mu přenechal jeden z plánovaných letů s Violou. Viola je tím mile překvapená – a shodou okolností se letí zrovna do města zamilovaných, do Paříže.

Před odletem do kokpitu přichází letištní technik a dává Viole podepsat dokument o nákladu 25 kg zlata. Tím na sebe Viola bere za zásilku zodpovědnost. Po přistání ji pozve Václav na kafe a Viola v okouzlení na zlato úplně zapomene.

Karel a Lucie si rozumějí po všech stránkách a rozhodnou se, že spolu zkusí vztah. Oba jsou však velmi ostražití – Lucie se má před Karlem na pozoru a Karel neustále řeší své psychické problémy. Lucii se nakonec podaří Karla přesvědčit, aby navštívil psychiatra. Pomůže odborník nešťastnému Karlovi?

Fila by rád vystrnadil svého syna z CA. Chce ho nenápadně "předhodit" Macháčkové a doufá, že ho urputná náklonnost této ženy z firmy vyžene. Pomáhá mu v tom i Tereza, která má obavy, že jí chce Macháčková ukrást manžela. Vladimír s matkou se musejí na čas nastěhovat do vily Blatných, ale Blatný přítomnost Vladimíra a tchyně špatně snáší.

Hlavní postavy
Václav Schindler
Karel Halama
Petra Antlová
Viola Antošová
Roman Fila
Tomáš Schindler
Tereza Holerová
Vít Blatný
Robert Schindler
Vedlejší postavy
Lucie Jumblattová
Jaroslav Holubec
Tonda Robinzon
Režie
Informace k epizodě
Český názevZlato
Původní názevZlato
Rok natočení2007
Typ epizodyStandardní epizoda
Autoři profilu epizody