Lidský terč

Lidský terč (Human Target) — 2. série
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter

Vlak smrti

Chance si vymění pozici s mužem, kterému vyhrožuje bývalý zaměstnanec. Po úspěšné záchraně a zneškodnění útočníka přijímá další práci. Je najat Stephanie Dobbsovou, kterou zachrání před strašnou havárií rychlovlaku...

Chance nahradí jednoho muže, kterému již dlouho vyhrožuje bývalý zaměstnanec smrtí. Když je s ním konečně sám, řekne mu svou pravou identitu a pokusí se mu rozmluvit celou situaci. On ovšem neposlouchá a chce stále zabít svého bývalého šéfa. Chancovi nezbývá jiná možnost, než jej zabít. Střelí ho, ale on stihne spustit bombu, kterou má na hrudi. Chance proskočí tenkou stěnou a zachrání se.

Do Winstonovy kanceláře přichází mladá konstruktérka Stephanie Dobbsová. Chce si najmout Chance, aby ji ochránil před vrahem, který se ji už pokusil zabít bombou v autě. Chance nabídku přijímá a přechází do utajení jako její tlumočník.

Nejpravděpodobnější místo útoku je první jízda nového rychlovlaku. Na palubě je spousta lidí, i útočník. Mezitím Winston volá Guerrera, občasného pomocníka a bývalého Chancova kolegu. Ten souhlasí s tím, že jim pomůže. Winston a Guerrero zjišťují, kdo by mohl mít zájem na její smrti.

Chance si všimne, že led v skleničce Stephanie je kostka, zatímco ostatní ho mají rozdrcený. Odvede ji tedy dozadu. Zde jsou napadeni vrahem, kterému se nepovedlo ji otrávit. Proběhne přestřelka a nakonec Chance se Stephanie utíkají do jiného vozu, kde se uzavřou. Pokouší se dostat skrze ventilaci zpět, ale tam narazí na vraha. Proběhne souboj Chance a vraha, kde je nakonec útočník vyhozen z vozu uvnitř tunelu.

Stephanie se snaží varovat cestující, že jsou poškozené brzdy, ale zprvu ji nikdo neposlouchá. Teprve když jedna z brzd vyletí skrz podlahu, všichni utíkají do posledního vozu, který má vlastní brzdný systém. Stephanie odpojí vozy a utíkají tam také, ovšem někdo upevnil dveře tak, aby nešly lehce otevřít.

Poslední vůz se odpojí a Chance zůstává se Stephanie ve vlaku, který brzy vykolejí. Nakonec sestrojí něco jako padák z plachty a zachrání se. Zpět ve stanici odhalí Chance a Guerrero jejího manžela, který stál za celým útokem kvůli penězům.
Hlavní postavy
Hostující hvězdy
Vedlejší postavy
Režie
Scénář
Hudba
Kamera

INFORMACE K EPIZODĚ

  • Český název
  • Původní název
  • Číslování
  • Premiéra
  • Česká premiéra
  • Rok natočení
  • Délka epizody
  • Odkaz na IMDb

NAVIGACE

TOOL BOX

AUTOŘI PROFILU

megawir
CSRussell@seznam.cz