plakát seriálu

Life's Too Short

(Life's Too Short)

Epizoda 1×01 – Episode 1
100 %
Pro odškrtnutí/hodnocení epizody se přihlas.

Warwick Davis je trpaslík, podle jeho slov nejznámější britský trpaslík, který hrál ve Star Wars a v Harry Potterovi. Hrál také hlavní roli ve filmu Willow. Jeho problémem je, že si o sobě příliš myslí, i přesto, že ho nikdo nezná. Uvažuje o sobě jako o "velkém malém" herci, ale Willow nikdo neviděl a ve Star Wars nebyla nikdy vidět jeho tvář.

Warwick vlastní firmu Dwarves For Hire (Trpaslíci k najmutí) a pomáhá jiným trpaslíkům získávat práci. Ve skutečnosti si však tu nejlepší nechává pro sebe.

Právě se rozvádí se svou manželkou normální velikosti a nechce se mu tento fakt přijmout. Má finanční problémy (velké) protože jeho účetní ani za mák nerozumí číslům. Navíc si musí najmout novou sekretářku. Tou se stává Cheryl, která nevypadá příliš bystře.

Warwick často navštěvuje/otravuje producenty Rickyho Gervaise a Stephena Merchanta, kteří jeho návštěvy zrovna nemilují. Warwick žebrá o nějakou práci, i když oni o něj zájem nemají.

Hostující hvězdou této epizody je britský herec Liam Neeson, který navštíví kancelář Rickyho Gervaise a oznamuje, že by měl zájem stát se komikem. Bohužel mu však chybí důležitý element pro tuto práci; smysl pro humor.

Hlavní postavy
sám sebe
sám sebe
Hostující hvězdy
sám sebe
Vedlejší postavy
Passer By
Little Pete
Warwickův účetní
Režie
Scénář
Kamera
Informace k epizoděIMDb
Český názevEpisode 1 (neoficiální název)
Původní názevEpisode 1
Rok natočení2011
Premiéra10. listopadu 2011
Typ epizodyStandardní epizoda
Délka28 minut
Autoři profilu epizody