plakát seriálu

Life's Too Short

(Life's Too Short)

Názory uživatelů

Inteligentní seriál

Life's Too Short je seriál z dílny Gervaise & Merchanta. Oba pánové si v něm také zahráli, i když ne hlavní role.

Hlavní postavou je Warwick, trpaslík, který je vtipný už jen tím, že si o sobě myslí, že když hrál Ewoka ve Star Wars, patří mezi hereckou elitu. Jeho arogance ho tím pádem mnohokrát dostává do vtipných, méně či více trapných situací.

I přesto, že to asi není moc slušné, nejvíce mě rozesmávali jeho pády na zem. Ricky Gervais je znám tím, že si nebere servítky a ví, že i když to není PR, lidé se budou smát srandovně padajícímu trpaslíkovy.

Je zde mnoho praštěných postaviček tak typických pro britskou tvorbu. Samotný Warwick, jeho účetní co neumí zacházet ani s kalkulačkou nebo expert před buddhismus, který je očividně podvodník, což Warwick vůbec nevidí.

Hodně potěší i hostující hvězdy, například Liam Neeson, Helena Bonham-Carter nebo Johnny Depp.

Po dokoukání první sezóny jsem dospěl k závěru, že pro mě nejvtipnější scéna byla ta s novou pračkou (řezal jsem se hodně dlouho :D). Já osobně doufám, že tento seriál dostane druhou sezónu. (EDIT: Druhou sezónu nedostal, ale alespoň důstojné zakončení v podobě speciální hodinové epizody.)

90 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Geniální

Když jsem si pustila první díl, aniž bych věděla co to vlastně je, jestli je to teda dokument nebo co to je, tak mi málem vypadly oči z důlků :D Trpasličí život Warwicka Davise mi přijde mimořádně povedený.

90 %
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé