plakát seriálu

Liga snů

(The League)

Narážky na jiné seriály
V okamžiku, kdy je odtahováno Ruxinovo auto, tak je v pozadí vidět budova Paddy's Pub, která je z jiného seriálu stanice FX, It's Always Sunny In Philadelphia.
Ruxin se baví s malým klukem, který chce potkat svého oblíbeného hráče z Baltimore. Na to se ho Ruxin začne ptát: "Ty jsi z Baltimoru? Sleduješ The Wire? Skvělej seriál. Měl bys to zkusit na Blu-rayi."
Ruxin podezřívá Kevina, že se spolčil s Jenny a naštvaně odchází z pokoje hledat důkaz. Kevin k tomu dodává: "Bye, Columbo."
André obhajuje svoje oblečení: "Vesta je v pohodě. Viděl jsi někdy Marka Harmona v NCIS?"
Kevin a Pete stojí venku před barem a dohadují se o novém autě, v tom přijde Ruxin a povídá: "Hey, Cagney and Lacey. You guys off to solve crimes in
pleated slacks and lady Rockports?" Čímž odkazuje, na ta fakt, že stojí před autem, které používají policistky na sledování.
Kevin a Taco jsou v baru a Kevin najednou povídá: "Podívej, to je Matthew Berry." (expert na fantasy fotbal) a Taco odpovídá: "Kdo? Mr. Sunshine?" (hlavní představitel je Matthew Perry)
André se rozčiluje nad tím, že jsou lidé tak posedlí tím zjistit, proč ostatní pokládají telefon a řekne: "All of a sudden, everyone becomes a cell phone Columbo." (Najednou se z každého stává mobilní Columbo).
Andre vysvětluje svojí teorii o kontaktech v případě nouze a použije větu: "Look, this is not some episode of Diff'rent Strokes." (Podívej, tohle není nějaká epizoda z Diff'rent Strokes).
Když se Ruxin zvíjí bolestí na zemi, řekne, že ho otrávil japonský kuchař a dal mu SpongeBoba v kalhotách.
Andre říká Kevinovi, že vypadá jako někdo z Teen Wolf.
V úvodní scéně, ve které se kluci dívají na nějakou game show, Pete přepíná programy a říká, že když jede reklama, má prostě přepnout na jinou show, když i tam jede reklama, má přepnout na jiný kanál a třeba tam půjde epizoda Storage Wars.
Andre si Ruxinovi stěžuje, že je šikanován po netu a ukáže mu laptop. Ruxin se podívá a ptá se: "Co je bronies?" a Andre odpovídá: "Lidi, co mají rádi My Little Pony."
Andre navrhuje Ellie sledování The Grand Wizards of Waverly Place.
Rafi říká Kevinovi, že ho spolu s Andrem nadrogoval a unesl ve stylu A-Teamu.
Kevin říká, že přítel Ellie je jako malý Tony Soprano, když se ho snaží vydírat.
Pete s Andrem zkoušejí na holku trik z The Bachelor.
Andre řekne Trixie, že přemýšlí nad tím, jak vybrat svědka: "Tak jsem přemýšlel, že bych to udělal ve stylu Bachelora, jako soutěž. Abych zjistil, kdo bude nejlepším svědkem."
Ruxin říká: "To je jako ze špatné epizody Big Love." a Andre odpovídá: "Big Love nemá špatné epizody."
Na pláži vysvětluje Andre, že chce hrát volejbal jako hráli ve filmu Top Gun a Taco na to říká: "Myslel jsem, že budeme dělat tu věc z Top Chefa".
Andre se ptá Ruxina, proč se vrátil domů a Ruxin odpovídá: "Taco nemá šampón a chtěl jsem si sebou vzít kolekci Breaking Bad."
Ruxin vysvětluje, proč chce koukat na Breaking Bad: "Nikdy nevím, co se stalo. Pořád o tom lžu. Jen říkám: Ten chlápek z Malcolm in the Middle je záporák."
Ruxin přiznává, že předešlou noc sledoval Dancing with the Stars.
Ruxin prohlásí o Andrem a jeho novém parťákovi (plastickém chirurgovi): Nip/Suck just took first prize.
Když Pete s Kevinem uvidí zarostlého Ruxinovho syna, Pete řekne: "Je jako šestiletý Tom Selleck." Kevin na to: "Geoffrey, P.I."
Rafi přirovnává doktora se železnou rukou k Jaimemu Lannisterovi.