Plakát

Lightning Force

Dobrodružství členů elitní protiteroristické jednotky, operující po celém světě v různých kritických a nebezpečných misích. Lightning Force je elitní polovojenský tým složený ze členů Mezinárodního výboru pro dohled proti terorismu (IOCFAT). Každý člen týmu je něčím vyjímečný. Plukovník... [více]

50 %
1991–1992 | USA | 30 minut | Akční / Dobrodružný / Drama | 0 epizod | status: ukončeno v roce 1992

Lightning Force – O čem to je

Dobrodružství členů elitní protiteroristické jednotky, operující po celém světě v různých kritických a nebezpečných misích.

Lightning Force je elitní polovojenský tým složený ze členů Mezinárodního výboru pro dohled proti terorismu (IOCFAT). Každý člen týmu je něčím vyjímečný. Plukovník Abdul-Rahmad zvaný Zeke pracoval u Egyptského vojenského zpravodajství jako zkušený vyjednavač a v civilu je výborný kuchař. Joan pracovala u francouzských bezpečnostních služeb jako pilotka, počítačová expertka a kryptoložka. Poručík Staples zvaný Churh pracoval u kanadské armády jako demoliční expert, inženýr a zdravotník. Vedoucí týmu podplukovník Coltrane zvaný Trane pracoval u zvláštních jednotek Americké armády, jeho kvalifikace byla plánování operací a misí.

Lt. Col. Matthew Alan Coltrane
Col. Zaid Abdul-Rahmad
Marie Joan Jacquard
Lt. Winston Churchill Staples
Maj. Gen. Bill McHugh
Info box
Délka

30 minut

Žánr

Akční
Dobrodružný
Drama

Země původu

USA

Roky vysílání

1991–1992

První vysílání

4. října 1991

Ukončení seriálu

31. května 1992

Odkazy

IMDb.com
TV.com
Wikipedia (anglická)