Longmire

Longmire (Longmire) — 1. série
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter
Avatar uživatele
emma53

23. července 2014

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Longmire - pohoda

Sympatická westernová pohodovka pro nenáročné se sympatickým, drsně vypadajícím šerifem Longmirem, známým Louem Diamondem Philipsem z Odvahy pod palbou a téměř v žádném filmu nechybějící i ženské zastoupení v podobě příjemné, ale tvrdé Katee Sackhoffové.
Trochu mně mrzí, že jsem se těm postavám nedostala trochu víc pod kůži. Jinak atmosféra je velmi příjemná, každý díl se řeší jiný případ a tak nehrozí, že se budete usilovně snažit přemýšlet o tom, co bylo v minulém díle.

Avatar uživatele
Honza Jazz

27. května 2014

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Doktorka Quinnová s hvězdou

Všude kam se člověk podívá, tak na Longmire samá chvála. Pro mě je téma moderního westernu přitažlivé, hlavní hrdina symaptický, celé je to celkem dobře natočené, ale... vlastně na to koukám jen občas, jako na takovou vatu.

Viděl jsem jen pár prvních dílů, ale v každém z nich mi chyběl pořádný padouch, který by zdatně sekundoval drsně vypadajícímu šerifovi. Longmire je tak degradován do role jakési doktorky Quinnové, která místo bolístek na těle léčí na americkém westernovém zapadékově svědomí obyčejných lidí, co se shodou okolností dali na cestu zločinu.

Avatar uživatele
atlas29

8. června 2012

67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Prvý dojem

Konečne nejaký poriadny seriál štýle moderného westernu z tvrdím charizmatickým šerifom z kamennou tvárou ktorému unikne aj nejaká tá emócia keď mu vyhrne slza, príbeh je vyvážený a dobrý sú tam vidieť aj indiáni žiadna prehnaná akcia a aj nejaké to strieľanie ako sa patrí na poriadny moderný western.Moje hodnotenie pre každého kto má rád tento štýl seriálu oplatí sa to pozrieť je to dobré.

Avatar uživatele
Thorin Oakenshield

17. února 2014

50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
25 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Po první epizodě

Asi moc lidí se mnou nebude souhlasit, ale Longmire se mi nelíbil. Sice jsem viděla jen jeden díl s mým starším bratrem, ale hlavní postava byla nudná a celý ten díl byl nezáživný. Na konci dílu jsme si řekli, že se na to už nikdy nepodíváme a že se nám to nelíbilo. Popravdě řečeno jsme to chtěli vypnout po prvních 20 minut, ale nějak jsme to snesli.
Hlavní postava se snaží být drsná, ale seriál je tak celkově nevýrazný a chybí tomu ta akce a hlavně zajímavost.

Avatar uživatele
adam78

5. června 2013

50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Překvapení

Docela jsem dlouho váhal než jsem si tento seriál pustil a musím říct že se my už dlouho nestalo že jsem byl tak mile překvapen.Seriál má skvělou atmosféru dobré postavy a kameru.Už se my dlouho nestalo abych si u seriálu neřekl že by stálo to vidět na velkém plátně,prostě pravý western.

Avatar uživatele
VanThomass

30. srpna 2012

50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Longmire - Sympaťák z Wyomingu

Kriminálek je hodně, jak se tedy odlišit? Po Justified je tady další šerif, který řeší zapeklité případy. Nejde tady o „vědecké dokazování viny“ jako v sériích CSI, ale o práci s postavami a jejich důvtipem, ke kterému není třeba techniky. Longmire je charismatický sympaťák a zdatně mu sekundují i ostatní postavy. Příjemné překvapení léta 2012.