Lovci duchů

Lovci duchů (Supernatural) — 6. série
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter

Nesmrtelný doktor

Lidé jsou přepadáváni a vždy je jim odebrán nějaký orgán. Bratři se ujmou případů poté, co zjistí, že otisky na těle oběti patřily muži, který zemřel v roce 1981.

V průběhu vyšetřování jim případ přijde povědomý a uvědomí si, že se o podobném případu zmiňoval jejich otec a informace o pachateli najdou v otcově deníku. Po menší rozepři se svým bratrem, se Dean vydává hledat Belu, aby ji donutil vrátit mu kolt, který mu ukradla. Díky Rufusovi, Bobbyho příteli, se Dean o Bele dozvídá zajímavé věci.

Bratři zjistí, že pachatelem je doktor Benton, který se zabýval alchymií a tím, jak žít věčně a evidentně se mu to povedlo, jen si musí čas od času nahradit nějaký orgán novějším. Sammyho napadne, že nesmrtelnost by Deana mohla zachránit před peklem, ale to Dean odmítne s tím, že půjde raději do pekla.

Dean zjistí, že Belino pravé jméno je Abby a že se upsala démonovi, když zabije její rodiče. Na konci epizody se dokonce zoufalá Bela, aby se vyvlékla z dohody, pokusí zabít oba bratry. Bratři ale na ni nastraží past, takže jí to nevyjde. Bela těsně před smrtí volá Deanovi a sděluje mu, že jeho smlouvu drží Lilith a přeje mu, aby se aspoň on z té dohody dostal. Dean se s ní loučí se slovy: "Sejdeme se v pekle."

Zajímavosti

Za koho se vydávají více z této kategorie

Bela - Mina Chandler (postava z filmu Dracula)

Narážky na další seriály

Doktorka Quinnová

Dean: Jo, zombie se schopnostmi doktorky Quinnové.

Kriminálka Miami

Dean zmíní Davida Carusa ve spojitosti s možnou detektivní prací.

Simpsonovi

Dean zmíní Kwik-E-Mart.

PROMO K EPIZODĚ

Hlavní postavy
Vedlejší postavy
Režie
Scénář
Hudba
Kamera

INFORMACE K EPIZODĚ

  • Český název
  • Původní název
  • Číslování
  • Premiéra
  • Česká premiéra
  • Odkaz na IMDb

NAVIGACE

TOOL BOX

AUTOŘI PROFILU

megawir
lukascoolarik
allyska