Lovci duchů

Lovci duchů (Supernatural) — 6. série
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter

Návrat do dětství

Sam s Deanem pátrají po Avě, která Sama varovala před jeho smrtí, ale hned nato zmizela za přítomnosti démona. I přes hledání Avy vezmou k prozkoumání případ hotelu, kde dochází k nápadným nehodám. Hned u vchodu do hotelu zjistí, že se zde s největší pravděpodobností jedná o černošskou černou magii woodoo, což se i potvrdí. Teď musí jen najít dotyčnou osobu, která černou magii používá...

Zjišťují vše o hotelu i o majitelce Susan a přijdou na to, že její matka v domě vyrůstala, nyní je hodně nemocná, Susan dům prodala a chystá se odstěhovat. Vše ukazuje na Susaninu matku, paní Tompsonovou, ale když ji uvidí, zjistí, že nemá na čarování sílu, jelikož je evidentně po mrtvici. Susan je u matky přistihne, rozčílí se a oba vyhodí. Dean se Samem se vrátí, když je Susan sbalená a chce odjet. Vtom se na ni její auto samo rozjede a oni ji zachrání. Vyptávají se Susan na matku a dozvědí se, že matka sice čarovala, ale na ochranu proti duchům. Navíc se dozvědí, že Susanina dcera Tyler nemá sestru Maggie, o níž často mluví, a že se jedná jen o vymyšlenou kamarádku. Dean se Samem už vědí, že musejí zastavit ducha. Susan si vzpomene, že matka měla sestru Maggie, která se utopila jako dítě.
Maggie nechá Tyler na pokoji, výměnou za život své sestry.

Zajímavosti

Za koho se vydávají více z této kategorie

Dean - Mr. Mahogov

Sam a Dean - nadšenci do starožitností

Narážky na další seriály

Co nového Scooby-Doo?

Dean: Starodávné strašidelné domy. Víš... mlha, tajné chodby... slabý britský akcent. Mohli bychom uvnitř dokonce potkat Freda a Daphne. Hm, Daphne... miluju ji.

HUDBA V EPIZODĚ

Voodoo Spell (Michael Burkes)

Sam hledá Avu.

PROMO K EPIZODĚ

Hlavní postavy
Vedlejší postavy
Režie
Scénář
Hudba
Kamera

INFORMACE K EPIZODĚ

  • Český název
  • Původní název
  • Číslování
  • Premiéra
  • Česká premiéra
  • Rok natočení
  • Odkaz na IMDb

NAVIGACE

TOOL BOX

AUTOŘI PROFILU

Fruiko
lukascoolarik