Lovci duchů

Lovci duchů (Supernatural) — 6. série
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter

Padlí bohové

Dean a Sammy přijedou do městečka vyšetřovat vraždu muže, kterého nejspíš zabilo auto kdysi patřící Jamesi Deanovi. Poté zabije duch Abrahama Lincolna dalšího muže.

Bratrům dojde, že duchové zabíjí své fanoušky, proto jdou do muzea zapálit věci, které jim patřili. Sammyho tam napadne Ghándhí, společně s Deanem ho ale přemůže, poté spálí věci. V hotelu pak Sammy říká Deanovi, že si myslí, že to ještě neskončilo, že Ghándhí nezmizel jako duchové mizí. Dean však trvá na svém a chce odjet a chová se opravdu panovačně. Sammy mu vyčte, že se k němu chová pořád jako k malýmu bráškovi. Musí prý víc spolupracovat, ale ne jako kdysi, protože kdysi to taky nefungovalo, a proto se dostali tam, kde jsou teď, Dean ho prostě musí nechat dospět. Poté jsou zavoláni k dalšímu případu, tentokrát však byla unesena kamarádka dvou děvčat a to nikým jiným než samotnou Paris Hilton. Sammy poté provede pitvu předešlé oběti a najde v ní semínka. Z internetu zjistí, že se jedná o semínka stromů, které kdysi rostly na Balkáně. Les byl chráněn Bohem, co dokázal měnit podobu a lidé mu na oplátku, že chrání les přinášeli oběti. Bratři se ho vydají hledat, Bůh je však přepere a přiváže ke stromu. Pak si začne stěžovat, jak jeho les vykáceli a že se poslední roky živil zbytky. Jenže když pak někdo začal Apokalypsu, rozhodl se, že už se nebude řídit pravidly. Pak si ještě znechuceně povzdechne nad tím, jak jsou dneska lidí ubohý, když místo Bohů uctívají celebrity jako je Paris. Poté se rozhodne, že si vezme podobu Johna, jelikož toho uctívá Dean. Sam však včas zasáhne a setne jí hlavu sekerou.

Zajímavosti

Velká část tohoto dílu se odehrává v Domě voskových figurín. Ve stejnojmenném filmu (2005) spolu hráli Jared Padalecki a Paris Hilton.

Za koho se vydávají více z této kategorie

Dean a Sam - FBI agenti Bonham a Copeland (bubeník skupiny Led Zeppelin John Bonham - Dean toto jméno použil již v epizodě 1x11; Stewart Copeland byl bubeník skupiny The Police)

Dean - hledač talentů z agentury William Morris Endeavor

Sam a Dean - reportéři časopisu o cestování

Narážky na další seriály

Paris Hilton: Moje nová nejlepší kamarádka

Dean zmíní.

HUDBA V EPIZODĚ

Superstition (Beck, Bogert & Appice)

"V příštích dílech"

Sixteen (Lucero)

Hraje v baru.

PROMO K EPIZODĚ

Hlavní postavy
Hostující hvězdy
Vedlejší postavy
Režie
Scénář
Kamera

INFORMACE K EPIZODĚ

  • Český název
  • Původní název
  • Číslování
  • Premiéra
  • Česká premiéra
  • Rok natočení
  • Délka epizody
  • Odkaz na IMDb

NAVIGACE

TOOL BOX

AUTOŘI PROFILU

allyska
allyska
lukascoolarik