Lovci duchů

Lovci duchů (Supernatural) — 6. série
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter

Praví lovci duchů

Becky si půjčí Chuckův telefon a napíše Winchesterům, aby hned přijeli, že jim potřebuje říct něco důležitého. Ti jedou celou noc, když dorazí, zeptají se Chucka, co se tak vážného děje. Vyjde ale najevo, že byli nalákáni na sraz fanoušků Supernaturalu. Oba jsou otrávení, když kolem sebe vidí své napodobeniny, které je citují. Jak to tak ale vypadá, rýsuje se skutečný případ, který je potřeba vyřešit, i s bandou moulů za zády.

Hraje se hra, kde fanoušci ve dvojicích, dělající Deana a Sama, mají chytit ducha. Kdysi byla tato budova, kde se sraz koná, sirotčincem, který vedla Leticia Gorová. Ta jedné noci před 100 lety podřízla čtyři kluky a pak sama sebe. Říká se, že tu jsou uvězněné čtyři duše, které jsou neustále trestáni zlým duchem Gorové. V další scéně je mladý kluk při hledání Gorové napaden tou skutečnou. Dean a Sam vytuší, že si kluk napadení nevymyslel a začnou pátrat. Damien a Barnes, hrající si na Sammyho a Deana, uvidí ducha malého kluka, který ukáže na obraz, kde pak najdou mapu, kde je nakreslen hřbitov, kde je pohřbena Gorová. Dean a Sammy najdou ducha kluka, který jim řekne, že ho má matka takhle moc ráda a ukáže jim svůj skalp. Sammy zjistí, že tenhle kluk byl jejím skutečným synem. Pak si kluci vezmou mapu od Barnese a Damiena a řeknou jim, že by mohli spolupracovat. Všichni jdou na hřbitov a společnými silami se jim povede spálit kosti Gorové, jejíž duch je na hřbitově při rituálu napadl. Vrátí se do hotelu a Dean se Samem se posléze rozhodnou, že odejdou, jenže nemůžou, neboť všechny východy jsou zavřené. Pak uslyší křičet herečku, co hraje Gorovou a ta jim ukáže, kde se nachází duch kluka se skalpem. Ten se jich ptá, proč poslali jeho maminku pryč, kdo ho teď ochrání. Muž s hákem je zabit krvelačnými duchy třech malých kluků. Dean se Samem ho najdou a Sammy pak jde za Chuckem, aby mu sdělil, že svou přednášku musí prodloužit a udržet tak všechny v jedné místnosti. Herečka předstírá, že je skutečná Gorová, aby duchy kluků vystrašila, což se jí na okamžik povede, kluky to oslabí a Damien s Barnesem se dostanou z baráku. Jenže jí začne zvonit mobil, klukům to dojde a Dean musí zasáhnout. Manažer hotelu se rozhodne vyjít z přednáškové místnosti, ale hned za dveřmi se objeví kluk, který vejde, neboť dveře rozhrnuly sůl. Chuck naštěstí pohotově zakročí, ožene se po klukovi železem a ten zmizí. Becky je z Chucka celá na větvi. Už to vypadá, že Dean bude mít skalp, ale naštěstí Barnes s Damienem zvládnou zapálit kosti kluků. Dean jim druhý den děkuje. Damien mu řekne, že jejich životy jsou obyčejné, ale že Sam a Dean zachraňují svět, navzájem by pro sebe udělali cokoliv, i zemřeli... kdo by tohle nechtěl? Nakonec mu Damien přizná, že s Barnesem chodí, což Deana kapku zaskočí. Becky se omlouvá Samovi, že chce chodit s Chuckem a ten s ní jedná slušně a přizná jí, že mu bude chvíli trvat, než se přesto dostane.
Sammy už je na odchodu a Becky na něj zavolá, pak mu řekne, že Bela ve skutečnosti nedala kolt Lilith, dala ho démonovi Crowleymu, pravé ruce Lilith.

Narážky na další seriály

The Real Ghostbusters

Název epizody je stejný jako název seriálu.

MacGyver

Herečka hrající Leticiu Gore zmíní MacGyverovy kožené bundy.

HUDBA V EPIZODĚ

Whiskey (Swank)

Kluci popíjí v baru.

Ring-a-Ling (Miss Eighty 6)

Vyzvánění na mobilu.

Ain't Got Nobody (Hound Dog Taylor)

Sam a Dean mluví s Damienem a Barnesem.

Trouble Baby (The Bughouse Five)

Sam a Dean zakazují Chuckovi, aby publikoval další knihy.

PROMO K EPIZODĚ

Hlavní postavy
Vedlejší postavy
Režie
Scénář
Kamera

INFORMACE K EPIZODĚ

 • Český název
 • Původní název
 • Číslování
 • Premiéra
 • Česká premiéra
 • Rok natočení
 • Délka epizody
 • Odkaz na IMDb
 • Praví lovci duchů
 • The Real Ghostbusters
 • 5. série, 9. epizoda (celkově 91. díl)
 • 12. listopadu 2009
 • 2. září 2011
 • 2009
 • 39 minut
 • www.imdb.com/title/tt1533530/

NAVIGACE

TOOL BOX

AUTOŘI PROFILU

allyska
lukascoolarik
Katusloveyou