plakát seriálu

Lovci duchů

(Supernatural)

Epizoda 4×17 – Život je pes (It's a Terrible Life)
98 %
Pro odškrtnutí/hodnocení epizody se přihlas.

Bratři teď vedou naprosto obyčejné životy. Dean pracuje ve velké firmě Sandover Bridge & Iron Company, Sammy v Tech Support a oba se navzájem vůbec neznají. Dean si žije celkem na volné noze, v krásném prostorném bytě, do práce nosí oblek a jezdí ve stříbrném autě, jí především zeleninové saláty, pije jakési čistící koktejly a piva se ani nedotkne, protože drží dietu, kvůli níž musel vysadit všechny sacharidy. Zato Sammy, jak se zdá, není svojí práci vůbec nadšen a má pocit, že je určen pro něco jiného, navíc má divné sny, ve kterých společně s Deanem zabíjejí nejrůznější stvoření. Proto se s ním snaží navázat kontakt. Když se ale Deana zeptá, jestli věří na duchy a podobné věci, tak si o něm pomyslí, že je blázen. Brzy se ale sám na vlastní oči přesvědčí, že duchové opravdu existují, a tak se spojí a začínají pátrat, kdo stojí za údajnými sebevraždami jejich kolegů.

Promo k epizodě
Hudba v epizoděvložit další píseň

A Well-Respected Man (The Kinks)

Na začátku epizody.

Hollow (Brian Tichy)

Písnička v rádiu, která přeruší jinou písničku.
Zajímavosti k epizoděvložit další zajímavost
Dean v epizodě říká, že jeho matka je Ellen, jeho otec Bob a jeho sestra Jo. Toto jsou postavy z 2. řady. Bob je nejspíš Bobby Singer. Ellen vlastnila Roadhouse a její dcera Jo tam pracovala, dokud se nedala na lov. Sammy říká, že se právě rozešel se svojí snoubenkou Madison. Madison byla ve skutečnosti vlkodlak, do které se Sammy v epizodě Heart zamiloval, ale na její přání ji zabil.
Dean Smith a Sam Wesson jsou jména, pod kterými pracují ve firmě. Smith & Wesson je největší americký výrobce ručních zbraní.
Narážky na další seriályvložit další narážku

Ajťáci

Sam: Dobře. No, zkusil jste to vypnout a pak zas zapnout?
Hlavní postavy
Sam Winchester
Dean Winchester
Vedlejší postavy
Harry Spangler
Ed Zeddmore
Režie
Scénář
Informace k epizoděIMDb
Český názevŽivot je pes
Původní názevIt's a Terrible Life
Rok natočení2009
Premiéra26. března 2009
Česká premiéra3. září 2010
Typ epizodyStandardní epizoda
Délka41 minut
Autoři profilu epizody