Lovci duchů

Lovci duchů (Supernatural) — 6. série
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter

Chybička se vloudí... na rozcestník zajímavostí

Když Azazel zabije Johna a pak říká Mary, že by ho mohl přivést zpět k životu, je vidět, že herec, který Johna hraje, dýchá.
Jak mohl Dean na konci dílu vědět, kde se Mary s Johnem nachází?
Když je prováděna pitva, tak je nahrávána. Když ale doktor dělá pitvu, tak místo toho, aby mluvil do diktafonu, tak mluví k bratrům.
Když bratři vycházejí z hotelového pokoje, najdou Impalu celou ušpiněnou - nejspíš ji zašpinil kluk, kterému Dean nedal sladkosti. Když ale bratři opouští budovu poté, co jeli přímo z hotelu do školy, je auto perfektně čisté.
Když se Sammy s Deanem ptají manželky oběti, kolik bylo nalezeno břitev, odpoví, že dvě na podlaze a jedna byla zaseklá v jeho krku. Ale ve scéně bylo jasně vidět dvě břitvy na podlaze a bylo slyšet, jak třetí dopadá na zem, takže by měly být nalezeny na podlaze aspoň tři.
Když Sammy vypráví Deanovi o tom, jak mu Ruby zachránila život, drží si ručník na ráně, kterou si právě zašil a má celý rukáv od krve. Když ale své vyprávění přeruší, je jeho tričko bez jediné skvrny a nikde není vidět ručník.
Když Dean a Sammy vyskakují z okna domu, kde se schovávala Anna, ze scény zevnitř vidíme, že vyskakují současně. Když to ale kamera zabere zvenku, je Dean za Sammym.
Navzdory tomu, že Dean se Sammym jsou duchové můžeme vidět na chladném vzduchu jejich dech.
Když barmanka nalije Deanovi pivo a postaví ho před něj, množství piva ve sklenici se mění záběr od záběru, aniž by se Dean napil.
Když se Sammy na konci epizody zvedá z lavičky, zvedne nohu dvakrát.
Když si Dean prohlíží prsten, který vzali jezdci, tak je v záběru zlomený a vzápětí v dalším je zase celý.
Dean testuje hračku na mase, v šoku si pak zvedne štít na očích a otočí se na Sama. V dalším záběru je však štít zase dole.
Hned na začátku epizody si žena čte časopis, na jehož obálce je tučným písmem napsáno: Apokalypsa je tady!
Na začátku epizody Gary/Sam pije daiquiri, to ale mění záběr od záběru svůj objem.
Když Dean konečně zjistí, že Gary je v těle Sama, přehrává si záznamník. Slyšíme hlas Sammyho, jenže ten je v těle Garyho, proto by měl mít i jeho hlas.
Když Sam běží lesem, nese s sebou zbraň. V dalším záběru mu z pravé ruky mizí, u stromu ji má zase zpátky, ale když Sam pokračuje k potoku, zbraň opět mizí. Nakonec s ní zastřelí SPOILER » Sama bez duše «.
Dean ukradne auto a nastartuje přes dráty, ale na konci dílu evidentně používá klíč (samozřejmě se to dá vysvětlit tak, že někdy během dílu našel náhradní klíč např. v přihrádce).
Když děvčata nastupují do auta, Jody sedí za Deanem a Donna za Samem. Když děvčata vystupují, najednou mají vyměněná místa.
Sam objeví svět lovců ve věku osmi let (epizoda 3x08). V této epizodě je mu devět let.
Píseň Non, je ne regrette rien, zpívaná Edith Piaf, byla nahrána v roce 1959, zatímco epizoda je situována do roku 1943.
Když spolu Sam a Dean mluví v autě, ve skle se odráží kamera.
S13E01 - Lost and Found
Vložila: kjama

Filtr epizod

SPECIÁLNÍ KATEGORIE