Lucifer

Lucifer (Lucifer) — 1. série
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter

Love Handles

Lucifer a Chloe se snaží dopadnout maskovaného vraha, který se na svých obětech snaží experimentovat, aby si dokázal, že co provedl před několika lety, byl pouze základní lidský instinkt. Mezitím se Chloe a Lucifer snaží definovat svůj momentální vztah a Luciferova matka má k tomuto tématu opět co říci.

Po jejich polibku se Chloe o Luciferovi dokonce i zdá, a tak si nechá poradit od Maze, která jí přesvědčí, aby se zkusila alespoň maličko odvázat. Lucifer se naopak vydá za Lindou a rozhodne se zpomalit, neboť si myslí, že není možné, aby do něj Chloe byla opravdu zamilovaná. Toto vyústí v nejednu trapnou situaci - Lucifer se opět pokouší vytáhnou z Chloe její tužby, i když ví, že to na ni nefunguje, Chloe ho plácne přes zadek, přehnaně se směje jeho nevtipným poznámkám a dává Luciferovi nevhodné návrhy.

Objeví se další zajímavý případ - otrávený student, do jehož smrti by mohl být zamotaný známý herec Johny Cane. Z něj se Chloe a Luciferovi podaří dostat, že před studentovou smrtí obdržel výhrůžku od zamaskovaného muže, jenž po něm chtěl, aby si odřízl vlastní obličej, jinak ten nyní již mrtvý student zemře.

Lucifera napadne další možnost, proč by ho Chloe mohla políbit - jeho matka jí manipuluje. Proto si s ní promluví, ale ona vypadá velmi překvapeně a také velmi nadšeně.

Lucifer s Chloe najdou odesílatele e-mailu s výhružnou zprávou pro Johnyho Cana, bohužel však v jeho e-mailové schránce, která byla očividně někým hacknutá, objeví další výhrůžku od stejného muže. Snaží se najít a zachránit druhou oběť, což je zavede až na vysokoškolskou párty. Na párty se Luciferovi opravdu povede najít Ashley a zároveň se studentek ptá na radu ohledně Chloe. Když Chloe dorazí, tak si myslí, že Lucifer si se studentkami užívá, což není pravda, ale také zjistí, že Ashley zavřená v koupelně již byla otrávena a jed je bohužel jiný než u první oběti. Žena, jíž bylo tentokrát vyhrožováno, se od Dana dozví, že doktoři stále neví jak Ashley pomoci, a tak udělá, co po ní vrah chtěl - rozdrtí si ruku. Vrah dodrží své slovo a pošle protijed pro Ashley.

Luciferova matka Charlotte se vydá za Lindou, aby ji přesvědčila, že Luciferovi musí říct pravdu o Chloe. Linda ji odmítne. Proto se Charlotte rozhodne jít za Maze.

Ella na stanici objeví dalšího mrtvého muže, který by mohl být úplně první obětí jejich vraha, ukáže ho Danielovi a ten v něm objeví zloděje neznámého balíčku, který byl problémem v minulém díle.

Lucifer s Chloe vyzpovídají Ashley a z toho, co jim poví, je napadne, že by s vraždami mohl mít něco společného jeden z profesorů. Proklepnou si ho a zjistí, že několik let zpátky byl tento muž svědkem nehody a mohl zachránit řidiče, ale jeho vlastní zdraví by u toho bylo dost pravděpodobně nadosmrti zničené. Proto utekl a nechal řidiče zemřít. Profesor by se tedy mohl svými výhrůžkami snažit dokázat, že na jeho místě by se každý zachoval stejně - nechal zemřít někoho jiného, raději než aby vědomě ublížil sám sobě. Chloe profesoru pošle e-mail a ten jim odpoví videohovorem - v tom jim ukáže, že další dvě oběti má u sebe zavřené.

Charlotte se sejde s Maze a tu se jí povede přesvědčit, aby si s Luciferem promluvila, protože jí řekne, jak to doopravdy s Chloe je.

Lucifer a Chloe objeví profesora a snaží se studenty zachránit. Bohužel se profesorovi podaří utéct a zároveň vyzvat Chloe, pokud do místnosti vstoupí, může zachránit oba studenty, ale protože tam rozbil další lahvičku jedu, tak to zabije ji samotnou. Lucifer dostane nápad a přesvědčí Chloe, aby šla po profesorovi, neboť když je od něj Chloe dostatečně daleko on je nesmrtelný, tudíž mu jed v místnosti neublíží.

Chloe profesora nakonec chytne, ten bohužel spáchá sebevraždu předtím, než ho dokáže zatknout. Lucifer za ní poté dorazí, živý a zdravý s oběma studenty. Ta je velmi nadšená, neboť Lucifer je v pořádku a ten konečně uvěří, že by to s Chloe mohlo být skutečné.

Maze zavolala Luciferovi, ale poté, co dorazí a je celý nadšený z Chloe, se rozhodne, že mu to říci nedokáže, a proto se ho snaží odvést. To se Charlotte samozřejmě nelíbí a začne se s Maze dohadovat, mezitím si Lucifer bohužel všimne fotografie na stěně, kde je Amenadiel s Chloeinou matkou, tím pádem mu Charlotte a Maze musí říct pravdu.

Lucifera napadne, že o tom Chloe celou dobu věděla a naštvaně běží k ní domů, kde ji najde v koupelně se stejnými příznaky, jaké měli otrávené oběti.

HUDBA V EPIZODĚ

Seven Devils (Florence and the Machine)

Chloein sen o Luciferovi.

Just Can't Get Enough (The Sea)

Luciferova matka odchází kvůli příchodu Daniela.

Greenlight (Pitbull, Flo Rida, LunchMoney Lewis)

Lucifer a Chloe dorazí na párty.

Don't Let Me Down (The Chainsmokers, Daya)

Lucifer si nechává radit studentkami ohledně jeho vztahu s Chloe.

Fake It (Holy White Hounds)

Maze a Luciferova matka se potkávají v baru.

War Paint (Chasing Jonah)

Lucifer najde Chloe v koupelně.
Hlavní postavy
Vedlejší postavy
Režie
Scénář
Hudba
Kamera

INFORMACE K EPIZODĚ

 • Český název
 • Původní název
 • Číslování
 • Premiéra
 • Rok natočení
 • Délka epizody
 • Sledovanost premiéry
 • Odkaz na IMDb
 • Love Handles (neoficiální název)
 • Love Handles
 • 2. série, 12. epizoda (celkově 25. díl)
 • 23. ledna 2017
 • 2017
 • 42 minut
 • 4 170 000 diváků (1,20 rating ve skupině 18-49)
 • www.imdb.com/title/tt5668584/

NAVIGACE

TOOL BOX

AUTOŘI PROFILU

La.Volpe
Katusloveyou