Lucifer

Lucifer (Lucifer) — 1. série
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter

Stewardess Interruptus

Tentokrát se Lucifer s Chloe vydávají po stopě úmrtí Luciferových bývalých přítelkyň, což není pro vztah mezi Chloe a Luciferem zrovna nejlepší. Charlotte se mezitím snaží zajistit, aby se Lucifer a Chloe dali dohromady.

Intimní chvíle mezi Chloe a Luciferem je přerušena příchodem jedné z Luciferových příležitostných milenek - Jany. Chloe se naštve a odejde s tím, že je vlastně ráda, neboť ji Janin příchod zastavil od udělání obrovské chyby. Lucifer Janu po odchodu Chloe pošle pryč.

Na Trixie se začíná projevovat čas strávený s Maze. Maze je naštvaná, že Chloe nemá radost ze smrti muže, který zabil Chloeina otce. Tu mimochodem zajistila Maze za pomocí Daniela.

Charlotte je posedlá myšlenkou na návrat do nebe, a protože Chloe považuje za klíč, snaží se Lucifera přesvědčit, aby se nevzdával. Ten se rozhodne ji poslechnout, ale Chloe ho nechce slyšet. Chloe se neustále snaží poukazovat na fakt, že jsou až moc rozdílní.

Lucifer s Chloe se dostanou k vyšetřování další vraždy. Mrtvá je tentokrát ale jejich známá - Jana.

Poté, co se Lucifer a Chloe snažili vypátrat něco o Janině posledních chvílích života, se dozvědí o další vraždě. Po příjezdu na místo zjistí, že jde o Raje - dalšího z dlouhého listu Luciferových ex.

Jediné vodítko mezi oběma oběťmi je Lucifer, tím pádem Chloe napadne, že by jedna/jeden z Luciferových bývalých mohl/a zabíjet ty další ze žárlivosti. Proto si nechá zavolat na stanici všechny, s kým Lucifer spal během posledních 8 týdnů. Všichni poukazují na jeho sexuální kvality, ale také se všichni shodnou na faktu, že to bylo bezvýznamné. Spousta z nich také popíše jednu dívku, která je měla údajně s Luciferem pozorovat.

Lucifer s Chloe dívku identifikují jako Suki Price, a tak se vydají k ní domů. Když dorazí, objeví celý byt věnovaný Luciferovi. To ho na jednu stranu potěší, že se o něj někdo ve skutečnosti zajímá, ale na druhou stranu je to velmi děsivé. Po rozhovoru se Suki si uvědomí, že ona asi nebude jejich vrah, ale její znalost Luciferových bývalých by mohla být nápomocná. Například díky ní objeví, že se Jana a Raj znali, a proto se vydají za jejich společným kamarádem - pilotem Timem.

Předpokládají, že Tim by mohl být jejich vrah, už jen podle toho, jak narychlo se snažil zmizet, nakonec ale vyplyne na povrch, že měl pouze strach o svůj život, neboť si myslel, že je další na seznamu obětí po Janě a Rajovi. Podle Tima Jana spolupracovala s jedním drogovým mandátem - Burtem. A během jejího posledního letu se ztratil jeden z balíčků, Burt zabil Janu, neboť si myslel, že ten zmizelý balíček má ona, když ho neměla, tak nechal zabít i Raje.

Lucifera s Chloe napadne použít někoho, kdo bude předstírat momentální vlastnictví toho zmizelého balíčku, jako návnadu. Na tuto roli použijí Maze. Té se opravdu povede dostat muže údajně jménem Burt do hotelového pokoje, bohužel se pod nátlakem přizná, že je pouze náhodný chlápek z baru a Burt mu jen zaplatil.

Skutečný Burt se dostal k Luciferovi, předpokládal totiž, že Jana nechala ten balíček u něj. Burt Luciferovi přizná, že v tom balíčku bylo něco důležitějšího než drogy, a pokud to nezíská, ten kdo mu za to zaplatil, půjde po něm. Lucifer se na Burta naštve, neboť mu připomíná jeho samotného, a nakonec mu ukáže i svou pravou tvář. Burt je vyděšený a nechá se bez protestů zatknout.

Chloe na tom stále něco nesedí a my dostaneme scénu, kde člověk, který doopravdy má ten balíček se setká s jeho právoplatným majitelem. V balíčku jsou lahvičky s jedy a pro zlodějíčka tato scéna skončí smrtí.

Lucifer se zašil na pláž, kde ho po delší době Chloe opravdu najde. Lucifer Chloe oznámí, že si ji stejně nezaslouží. Chloe souhlasí, ale políbí ho.

HUDBA V EPIZODĚ

As Long As You Are Mine (Yes Men, Miakoda)

Lucifer s Chloe jsou vyrušeni příchodem letušky.

You Don't Have to Take My Call (The Years)

Maze je naštvaná, a tak jí cereálie s vodkou.

Secret Stash (Mike Mango, Dragonette)

Párty na pláži.

Hot Pants (James Brown, The J.B.'S)

Na policejní stanici přicházejí Luciferovi bývalé a bývalí.

Good (Erin McCarley)

Amenadiel je se svou matkou.

The Love That You Give (Wolfmother)

Lucifer s Chloe jedou v autě po ranveji.

PROMO K EPIZODĚ

Hlavní postavy
Vedlejší postavy
Režie
Scénář
Hudba
Kamera

INFORMACE K EPIZODĚ

 • Český název
 • Původní název
 • Číslování
 • Premiéra
 • Rok natočení
 • Délka epizody
 • Sledovanost premiéry
 • Odkaz na IMDb
 • Stewardess Interruptus (neoficiální název)
 • Stewardess Interruptus
 • 2. série, 11. epizoda (celkově 24. díl)
 • 16. ledna 2017
 • 2017
 • 43 minut
 • 3 970 000 diváků (1,10 rating ve skupině 18-49)
 • www.imdb.com/title/tt5668582/

NAVIGACE

TOOL BOX

AUTOŘI PROFILU

La.Volpe
Katusloveyou