plakát seriálu

Luck

(Luck)

Epizoda 1×06 – Ace Pitches a Deal (Episode 6)
100 %
Pro odškrtnutí/hodnocení epizody se přihlas.

Město zasáhne zemětřesení. Joey utrpí šok a přetane koktat. Jedou se dva závody. V prvním jede Leon, ve druhém Rosie. Jo má pro Escalanteho novinu, ale dvojice se pohádá, než mu Jo stačí říct, o co jde. Nathan se sejde s Mikem ohledně Esova casino projektu. Eso má rande s Claire.

Pozor následuje podrobný obsah včetně spoilerů

Joey je na sebe naštvaný, když vidí Leonův ukřivděný pohled - měl se za něho u Escalanteho víc hádat. Nedaří se mu ani dovolat se exmanželce. Když už mu to konečně zvedne, odbyde ho, že nemá čas a zavěší mu. Joey brečí a začne se dívat po zbrani, která leží na nočním stolku.

Eso řekne Gusovi, ať pošle růže Claire. Do hotelového pokoje mu přijde dort s nápisem, kterému ale Eso nerozumí - "Wait to go Greek". Nathan navrhne, že to možná znamená gratulace k vítězství jejich koně (Way to go Greek), ale Eso ho odbyde s tím, že kdyby to tak mysleli, tak to vyhláskují správně.

Kůň sázkařské čtveřice se chystá na závod. Kluci s Escalantem probírají strategii, ten je ale odbyde. Jo řekne Escalantovi, že jedné jeho zaměsnankyni umřel syn, ten ale neprojeví žádnou lítost.

Země zažije malé zemětřesení. Majitelé koní volají Escalantovi jak na běžícím páse, ten už nemá sílu je uklidňovat. Zemětřesení se stane ve chvíli, kdy se Joey chce zastřelit. Vystřelí mimo, kulka se ale odrazí a škrábne ho do obličeje. Joeyho ten šok zasáhne ve více směrech - přestane koktat!

Nathan se sejde s Mikem, DiRossim a Cohenem. Pánové se ho snaží zviklat, snaží se mu namluvit, že je jen Esovým panáčkem, a nabídnou mu, aby pracoval tajně pro ně a dostával tak dva šeky.

Leon závodí a těsně vítězí. Porotci ale závod překontrolovávají, protože Leon možná žduchnul sousedního jezdce.. Nakonec ale pořadí zůstává a Leon a kůň sázkařské čtyřky opravdu vítězí.

Další den jeden závod Rosie. Stejně jako Leon závod vyhraje. Ovšem Smith není vůbec nadšený, protože použila bičík. Po závodě ji ho zuřivě vytrhne z ruky a hodí do koše. Po focení vítěze Rosie dotčeně uteče.

Jo a Escalante se pohádají. Jo odchází, ale potichu si mumlá, že "ji ten bastard zbouchnul".

Večer jde Rosie do stájí a omlouvá se Smithsovi, že bičík použila.

Eso má rande s Claire. Ta mu řekne, že se nemá bát všeho, co může být. Ace v noci v hotelovém pokoji přemýšlí, co všechno může být...

Hlavní postavy
Chester Bernstein
Gus Demitriou
Turo Escalante
Walter Smith
Ronnie Jenkins
Lonnie
Joey Rathburn
Leon Micheaux
Vedlejší postavy
Nick DeRossi
Dennis Bowman
Nathan Israel
Isadore Cohen
Claire Lachay
Režie
Scénář
Hudba
Kamera
Informace k epizoděIMDb
Český názevAce Pitches a Deal (neoficiální název)
Původní názevEpisode 6
Rok natočení2012
Premiéra4. března 2012
Typ epizodyStandardní epizoda
Délka52 minut
Sledovanost premiéry690 000 diváků
Autoři profilu epizody