plakát seriálu

Lucky 7

(Lucky 7)

Názory uživatelů

(Un)lucky 7

Pilot byl docela nuda. Přesto jsem seriál nechtěla tak rychle odsuzovat. Měl totiž dost velký potenciál.

Kamenem úrazu byla přeplácanost. Sedm hlavních postav je hrozně moc. Každá má svůj příběh, který se očividně bude řešit, a když se to všechno smíchá do 42 minut, je to jako když pejsek s kočičkou pekli dort. A zrovna u dramatu všeho moc škodí. Ideální by bylo, kdyby se v každé epizodě soustředili jen na jednoho výherce. Jenže co by dělali po zbytek série a v případných dalších řadách, to mi není jasné. Stejně už se to nikdy nedozvíme.

Herci byli docela v pohodě. Nikdo ze šťastné sedmičky mi sice nebyl sympatický, ale na nervy mi lezli jen jeden nebo dva… horší byli spíš jejich rodinní příslušníci, ale ti se na scéně naštěstí neobjevovali tak často.

Druhý díl se bohužel nesl ještě ve větší šedi, než ten pilotní. Tentokrát už mi čas neutíkal vůbec, půlku doby jsem seriál měla jako podkres k jiným bezvýznamným činnostem (třeba upravování názoru k pilotu ze článku). Nechápu, proč se seriál jmenuje Lucky 7, když loterii vyhrálo šest lidí. Jasně, to jejich sedmé kolo u vozu je největší dobrák a svatoušek, takže si zaslouží stejnou pozornost.. ehm, co? Jako udělat rozhovor s ním místo s výherci? To by ti novináři měli padáka, že by ani nestihli říct dobrý den. Lidi nezajímá žádný loser, chtějí slyšet příběhy těch šťastlivců. Naprosto nelogický vývoj podle mě.

Taky mě ve druhém díle děsně štval Matt, který si toužil vervomoci vylít srdíčko a ulevit svému svědomí. Ty jeho výčitky mi neskutečně lezly na nervy. Sakra když do něčeho jdu, tak bez pozdějších výtek, ne? To ten jeho brácha nebo bratránek nebo co, ač je mi děsně nesympatickej, tak se choval alespoň logicky.

Jediná, koho jsem si oblíbila, byla Denise. Věřím, že její příběh by se postupem času vykrystalizoval na nejzajímavější dějovou linku celého seriálu. Její manžílek, který se k ní najednou tulí jak štěně, záhadné smsky - zde byl dokonce na konci dílu naznačen i vývoj - a její celková změna image a postupné nabývání sebevědomí se mi moc líbilo. Jedna sedmina ovšem k dobrému seriálu opravdu nestačí.

Říkám, potenciál tu byl. Asi by mě bavilo sledovat, jak se chování jejich okolí změní, jak všichni budou najednou nejlepší kamarádi a nejhodnější manželé a manželky na světě. Lidi jsou sobečtí pokrytci, škoda, že toho tvůrci neměli příležitost naplno využít.

40 %
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Po pilote

Podľa mňa jeden z najlepších nových dramatických seriálov. Na rozdiel od Agents od Shield, alebo Sleepy Hollow neobsahuje žiadne scif-i, ani nadprirodzeno, takže ak Vám tie nesadli, môžte dať šancu tomuto seriálu.
Námet ma zaujal, dúfal som, že ho vyberú, stalo sa. Trailer nesklamal, pilot už vôbec nie. Postavy niektoré sympatické viac (Samira), niektoré menej (Nicky), ... teším sa, ako bude seriál pokračovať.

80 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé