plakát seriálu

Lucky Louie

(Lucky Louie)

Názory uživatelů

"Lucky" Louie

Představte si klasické téma rodinky, která prožívá každodenní situace... tady je to ovšem úplně jinak. Louie je "prase" chlap, který má kamarády také pořádné hovádka a doma manželku, která taky není žádná něžná kopretinka. Pokud jste přecitlivělí na sprostá slova a prasárny, tak tohle není nic pro vás. Tady se to sprosťárnama jenom hemží. Co fór to perla. Je to takový cynický, absurdní, vulgární leč upřímný pohled na život jednoho "lůzra".
Louis se prostě s ničím a nikým nepáře. Někde jsem četla, že je to seriál pro opravdové muže. No nevím, i mně jako ženě se to líbí :-) Možná je to tím, že v práci jsem obklopená převážně muži. Jednou mi kolega říkal, že četl nějaký výzkum, který prokazoval, že pokud žena dělá nějakou dobu v mužském kolektivu, tak její myšlení "zmužní". Možná, že toto bude důvod :-D těžko říct.
Feromony nebo debata o Bohu... no na to nezapomenu nikdy v životě :-D

100 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

A proč?

Krátky seriál ktorý má za úlohu pobaviť. Tým, že má len 1 sériu sa človek do toho pustí v podstate hneď a myslím, že neoľutuje.
Po ťažkom dni počuť úvahu typu "Co je bůh?" sa rozhodne hodí.

100 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Na odlehčenou po práci

Nedávno jsem hledal nějaký nový seriál na odlehčenou když přijdu z práce. Podmínkou byl krátký - dvacetiminutový a komediální formát.
Narazil jsem tedy na Luckyho Louie a okamžitě mě dostal i přes neustálé nahrávky smějícího se publika, tolik příznačné pro pitomé americké sitcomy a tolik obtěžující pro běžné diváky.
S danými ironickými situacemi v seriálu se normální Čech v životě úplně běžně nesetkává a tak ho potěší, že se může hloupým amíkům (kteří se tak rádi oslovují výrazem "buzno") opět a zase hezky zhluboka vysmát! :D
Kdo je puťka domácí a chodí pravidelně do kostela, měl by se tomuto seriálu radši vyhnout obloukem.

A byla to právě vtipnost okořeněných výrazů, čímž si seriál získal oblibu a mnoho svých fanoušků... což asi nějaký cudný americký křesťan nedokázal skousnout přes zuby a proto musel tolik oblíbený sitcom pro svou "sprostotu" jednou pro vždy skončit :(
Natočilo se 13 dílů, poslední díl na internetu v češtině bohužel nenajdete.

100 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk