Má tlustá Valentýna

Má tlustá Valentýna (Mi gorda bella)
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter
Avatar uživatele
cam15

31. července 2009

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 8 lidí

Vzpomínky

Moje nejoblíbenější telenovela :-D V 7 třídě jsem začala koukat na Valentýnu na řadu doporučení mé kamarádky a musím říct, že jsem jí v té době žrala jako máloco. Bavilo mě to, bavily mě všechny ty na hlavu postavené zápletky, zuřivé gestikulování postav, jejich neustálé nelogické výlevy a pláč, kterého bylo na obrazovce za zvuků latinskoamerických písní nemálo. Dneska bych se na to už asi nedívala (nikdy neříkej nikdy), ale občas si na to s nablbe nostalgickým úsměvem vzpomenu. Dám v klidu 70% a ať si kdo chce kroutí hlavou, tohle patří k mým vzpomínkám k základce, kdy jsme s holkama o přestávkách probíraly uplynulé díly a těšily se na další.

Avatar uživatele
luckily

13. prosince 2014

75 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Dvanáct

Tolik mi bylo, když začali Valentýnu dávat v televizi a okamžitě se z toho stala moje nejoblíbenější telenovela, na jejíž některé díly se ráda podívám i dnes...:) Pamatuji si, jak jsem každý den domů utíkala, a to doslova (díky Bohu jenom kousek :D), aby mi něco neušlo. Každý díl jsem si nahrávala a to na VHS a asi před rokem jsem je musela vyhodit, protože už byly špatné a ve videu se zadrhávaly, naštěstí na netu se dá sehnat slovenská verze, která je taky dobrá, tak mám ted díly v počítači.
Valentýna každopádně už asi pořád bude moje srdcovka, která mi dávala naději, že jednoho dne potkám taky svého "Oresta"... Zbožnovala jsem všechny postavy, i ty záporné, ale když nakonec umřeli, tak jsem je zase tolik neoplakávala, ale když brečel Orestes nebo Valentýna/Bella či další postavy, tekly slzy i u mně, ale nejvíce jsem prožívala Oresta, který byl po Semirovi Gerkhanovi moji druhou velkou láskou...:D
Zbožnuju tuto telenovelu a jsem na to hrdá! ♥

Avatar uživatele
El Jay

24. března 2013

70 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
60 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 10 lidí

No a?

Asi budu jediný kladně hodnotící divák mužského pohlaví, ale tahle telenovela je naprosto jiná než všechny ty bláboly, kdy řešej kávu a další pitomosti. Tohle je o pomstě, ale né to obyčejné. Paní Olimpia, co by mysteriozní postava s tajemnou minulostí, se ráda mstí a vraždí. To je jedna z věcí, která na seriálu zaujme - brutalita. Seriál se nebrání mučit nevlastní dcery ve sklepě a tlustou Valentýnu mezi lidmi, nebrání se všem vyhrožovat smrtí a několikrát se pokusit o atentát - který se mimochodem dost hezky ukáže v prvních minutách pilotu. Samozřejmě, když je to telenovela, většina hereček je tam super krásných, valentýna je vlastně taky krásná, a i přesto, že je hodná, je taky pomstichtivá. Nesuďte tenhle seriál podle jiných, které nestojí za zmínku. Tohle je naprosto jiné kafe.

Avatar uživatele
LenkaTalaskova

24. března 2013

50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Dětská léta na základce

Jak píši v nadpisu, tuhle telenovelu jsem prožívala, když jsem byla na základní škole. Vždy jsem se těšila a pospíchala ze školy rovnou na ní.

Dokonce jsme si s kamarádkami na ni hrály. Vždy, když si na to vzpomenu , vzpomenu si s úsměvem.
Sasa :)

Kolikrát jsem si přála, aby to tv Nova dávala znovu. Dívala bych se.

Podle mne, tohle není jen tak obyčejná telenovela a, že jsem jich viděla hodně.

Tahle si myslím, že by zaujala i ty co telenovely zrovna v lásce nemají. Je to především plné humoru. S Valentinou budete soucítit. A pánové , Chiqui je kus !! :D

Nejradši mám , ne hlavní pár, ale právě Chiqui a Franklina. Jsou plní vášně a zároveň humoru. Taky Chicqui v průběhu seriálu projde největším vývoje. No a plus krásná hudba. Pro mne nej z telenovel.

BTW: Dala jsem 80%, i když nevím jestli bych spíš neměla dát 100 . 100% jsem dala Esmeraldě jakžto mé první tel. a naprosté klasice. :)

Avatar uživatele
Pandora Rosalez

9. září 2010

36 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
55 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 11 lidí

Podívala bych se kdykoliv znovu...

Když jsem tohle novelu začala sledovat, tak jsem netušila jak moc se mi bude líbit. I po tolika letech, co skončila patří mezi moje nejoblíbenější. Klidně bych se podívala kdykoliv znovu! I když to byla spíš taková pohádka a realita občas byla trošku zkreslená, tak to bylo skvělé odreagování a myslím si, že fanouškům novel tato novela udělá vždy radost.

Avatar uživatele
veverka-zrzka

19. května 2012

0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Tučibomba

Jak jí ve slovenštině označuje Olympie. Jedna z lepších telenovel. Avšak nepatří mezi mé nej! Příběh mi přijde časem trochu zamotaný a zamtečný.

Za sebe dávám 70%. Rezervu si nechávám pro jiné seriály, kterým člověk nemusí věnovat 150 a více dní v kuse, aby se nakonec dozvěděl, že se stejně nakonec vezmou :-D.