plakát seriálu

Mad Love

(Mad Love)

Epizoda 1×11 – The Secret Life of Larry
97 %
Pro odškrtnutí/hodnocení epizody se přihlas.

Larry ztratí Conniein foťák, a tak kvůli němu prohledávají všechna místa, kde byl. Nejdřív je na něj Connie hodně naštvaná, ale uvědomí si, že někde hluboko uvnitř je slušná lidská bytost. Kate a Ben si uvědomí, že nejsou dokonalí.

Pozor následuje podrobný obsah včetně spoilerů

Editorovi se líbily kniha i fotky, které Connie pro knihu nafotila. Larry jí nabídne, že fotky vytiskne, ale foťák ztratí, a tak s Connie jdou hledat. Kate řekne Benovi, že rádiu do sprchy, které jí dal, se občas zamotá provaz. Ben jí řekne, že ho nemá nosit na sobě, ale pověsit na sprchu. Kate se nelíbí, že Ben skoro všem o věci s rádiem řekl, a poví mu, že ona zase všem řekne o jeho růžových trenýrkách pro štěstí. Po rozhovoru s Connie a Tiffany Kate pochopí, že se ji Ben nesnažil ztrapnit a omluví se mu. Foťák se najde a Connie zjistí, že Larry pomáhá Heather s jejím synem Jakem. Editorovi se Connieina práce líbila a za pár dní jí zavolá. Tiffany všem řekne, že se s ní chce Bernie rozvést.

Zajímavosti k epizoděvložit další zajímavost
Když si v závěru všichni přiťuknou půllitry s pivem, zvedá Larry do vzduchu úplně prázdnou sklenici, po střihu je již ale poloplná.
Hlavní postavy
Benjamin 'Ben' Louis Parr
Kate Swanson
Lawrence 'Larry' Ebenezer Munsch
Constance 'Connie' Grabowski
Vedlejší postavy
Tiffany Haines
zaměstnanec herny
Režie
Scénář
Hudba
Kamera
Informace k epizoděIMDb
Český názevThe Secret Life of Larry
Původní názevThe Secret Life of Larry
Rok natočení2011
Premiéra2. května 2011
Typ epizodyStandardní epizoda
Délka21 minut
Sledovanost premiéry5 711 000 diváků (2,20 rating ve skupině 18-49)
Autoři profilu epizody