Madam Secretary

Madam Secretary (Madam Secretary) — 1. série
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter

Diskuze: Titulky

HonZajs000

Cool level: 76
Semir Gerkhan

OFF-LINE
Titulky
15.8.2014 / 17:40:11 (před 218 týdny)
Rád bych už od začátku překládal Madam Secretary. Drama je to určitě slibné. Ale sháním někoho, kdo by mi s tím pomáhal, nějakou dobrou duši jako parťáka. Přece jen je to 40 minut, což může jednomu trvat docela dlouho.

Zájemce by měl ovládat nejen angličtinu, ale i češtinu na přijatelné úrovni, aby výsledek za něco stál. :-)

Pokud má někdo zájem, ať napíše a domluvíme se.
To, co čtete, pochází z hlavy studenta práv, jehož mysl tím byla značně poznamenána. Ergo. Pokud něčemu z toho nerozumíte, viňte veřejný vzdělávací systém.
HonZajs000

Semir Gerkhan

OFF-LINE
Bez nadpisu
14.9.2014 / 11:54:19 (před 214 týdny)
Tak nám zbývá týden do premiéry. Najde se někdo, kdo by byl ochoten podílet se na překladu a splňoval podmínky výše uvedené?
To, co čtete, pochází z hlavy studenta práv, jehož mysl tím byla značně poznamenána. Ergo. Pokud něčemu z toho nerozumíte, viňte veřejný vzdělávací systém.
Pay-Track

Cool level: 27
Bobby Singer

OFF-LINE
Bez nadpisu
18.9.2014 / 11:34:46 (před 213 týdny)
Tak jsem nad tím dlouho přemýšlel a čekal, zda Ti nenapíše někdo v překladu zručnější, opak je ale asi pravdou - tak bych nabídl svou pomoc já. Angličtinu umim, češtinu ještě líp :D Překládat sem loni zkoušel jeden sitcom ale trvalo mi to hodně dlouho, takže doba překladu by u mě trvala déle, nevím za jak dlouho bys to chtěl mít přeložený, já jsem ale hold trochu pomalejší, možná proto že se s tim hodně piplam :D Takže kdyby jsi měl zájem, tak napiš ;)
HonZajs000

Semir Gerkhan

OFF-LINE
Bez nadpisu
24.9.2014 / 12:13:36 (před 212 týdny)
Nahrán první díl.

Pro veškeré připomínky, vylepšení překladu, návrhy apod. pište sem. Děkujeme. :-)
HonZajs000

Semir Gerkhan

OFF-LINE
Bez nadpisu
2.10.2014 / 09:20:20 (před 211 týdny)
Nahrána dvojka.

Omlouváme se za průtah. Pro připomínky pište. :-)
HonZajs000

Semir Gerkhan

OFF-LINE
Bez nadpisu
9.10.2014 / 09:18:53 (před 210 týdny)
Nahrána trojka.

Omlouváme se za průtah. Pro připomínky pište. :-)
HonZajs000

Semir Gerkhan

OFF-LINE
Bez nadpisu
14.10.2014 / 21:54:43 (před 209 týdny)
Čtyřka je tu.

Tentokrát jsem na to byl sám, ale paradoxně je to dříve, než ve skupině. :-)
HonZajs000

Semir Gerkhan

OFF-LINE
Pomoc s překladem
14.10.2014 / 21:55:43 (před 209 týdny)
Sháníme někoho, kdo by nám pomáhal s překladem Madam Secretary, nějakou dobrou duši jako parťáka. Přece jen je to 40 minut, což může jednomu či dvěma lidem trvat docela dlouho.

Zájemce by měl ovládat nejen angličtinu, ale i češtinu na přijatelné úrovni, aby výsledek za něco stál. :-)

Pokud má někdo zájem, ať napíše a domluvíme se.
HonZajs000

Semir Gerkhan

OFF-LINE
Bez nadpisu
24.10.2014 / 17:57:40 (před 208 týdny)
Moc se omlouvám všem fanouškům tohoto seriálu.

Bohužel nastala situace, kdy jeden z překladatelů z pracovních důvodů nemohl. Dva díly se to dalo udržet. Ale teď bohužel i z mých studijních a pracovních důvodů musím s překladem přestat. Proto náš tým překladatelů s překladem prozatím končí. :-)

Děkuji všem za spolupráci na překladu a ostatním za pochopení.
L_u.C_a

Cool level: 15
Christopher Turk

OFF-LINE
Bez nadpisu
22.11.2014 / 16:06:27 (před 204 týdny)
Chci se zeptat, zda-li se někdo ujme překladu seriálu. Je to moc fajn seriál, dlouho jsem se s takovým tématem seriálu nesetkala a moc dobře se na něj dívá, byla by škoda ho nepřekládat.
Průďa
Předchozí