Magie kouzla zbavená

Magie kouzla zbavená (Breaking the Magician's Code: Magic's Biggest Secrets Finally Revealed)
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter
Avatar uživatele
Seraphine313

1. března 2012

50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Prostě si nekažte dojem

Nesnáším, když někdo odhaluje, jak triky fungují. Pak už je to o ničem. Díváte se na kouzelníka a hned si začínáte všímat - aha, má něco v kapse, aha, za toou zástěnou někdo je, aha, to a to, tam a tam.

Možná by vlastně bylo lepší, kdyby člověk zůstal ohlupován a nádech tajemna zůstal aspoň těm kouzelníkům. Vždyť proto také existují. Chtějí lidem ukazovat věci, nad kterými zůstává rozum stát.

Jenže rozjet byznys, potažmo show na ukazování těchto tajemství mi přijde jako velká podpásovka. Chápu, že "kouzel" je hodně, ale kdo tohle uvidí, už pro něj nebudou kouzelnická představení stejná jako dřív.

A proč má vůbec hlavní hrdina masku? Bojí se, že by mu kolegové kouzelníci přišli dát na solar? Příšerně mě iritoval - jak při kouzlech, tak při vysvětlování.

Avatar uživatele
adam16

12. října 2012

0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 0 lidí

abrakadabra

Tento seriál ma okamžite zaujal, lebo odjakživa ma bavili kúzelnícke triky a túžil som vedieť ako to robia. Mne osobne nevadí, že kúzelnik odhaľuje tajmstvá trikov a niektoré sa podľa mňa už mali odhaliť.

Celkovo tento seriál rád pozerám a som zvedavý na každé odhalené kúzlo.

Avatar uživatele
E Š

27. srpna 2012

0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 0 lidí

Skoro dokument

Tento seriál môžem. Rada sa pozerám na odhaľovanie "tajomstiev", a koľkokrát sa mi stalo, že som túžila po rozlúsknutí práve toho kúzelníckeho.

Myslím, že je to zaujímavý pohľad do zákulisia, ktorí mnohým otvorí oči a keďže vždy ide najprv trik, až potom odhalenie postupu, divák si pri tom musí aj mozog ponamáhať.