Magnum P.I.

Magnum P.I. (Magnum P.I.) — 1. série
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter

Diskuze: Titulky

Lixandra

Cool level: 21
Phil Dunphy

ON-LINE
Aneb hned mám lepší den
2.11.2019 / 13:42:16 (před 11 dny)
Souhlasím, to by bylo vážně úžasné.
Jenže titulky se "jen tak zničehonic" neobjeví, NĚKDO je musí udělat, NĚKDO nad nimi musí odsedět asi 8, 10 nebo i třeba 12 hodin, aby JEDNY!!! titulky se tady mohly "jen tak" objevit.
Ten NĚKDO na to taky musí mít dost času, a proto by bylo v zájmu nějakýho "B" aby si moc nevyskakoval, možná si přečetl i předešlé příspěvky o nepravidelnosti, protože ten dotyčný NĚKDO to dělá zadarmo, vůbec nic z toho nemá a paradoxně titulky v češtině vůbec nepotřebuje, a taky se na to může časem vykašlat, pokud "B" a jemu podobní toho NĚKOHO budou demotivovat, protože proč bych měla strávit půl dne u počítače, párat se s titulkami pro někoho, kdo mě neplatí a ještě mě peskuje?
That's all.
Evie

Cool level: 14
Emma Swan

OFF-LINE
Bez nadpisu
2.11.2019 / 17:37:35 (před 11 dny)

Lixandra napsal(a):

Souhlasím, to by bylo vážně úžasné.
Jenže titulky se "jen tak zničehonic" neobjeví, NĚKDO je musí udělat, NĚKDO nad nimi musí odsedět asi 8, 10 nebo i třeba 12 hodin, aby JEDNY!!! titulky se tady mohly "jen tak" objevit.
Ten NĚKDO na to taky musí mít dost času, a proto by bylo v zájmu nějakýho "B" aby si moc nevyskakoval, možná si přečetl i předešlé příspěvky o nepravidelnosti, protože ten dotyčný NĚKDO to dělá zadarmo, vůbec nic z toho nemá a paradoxně titulky v češtině vůbec nepotřebuje, a taky se na to může časem vykašlat, pokud "B" a jemu podobní toho NĚKOHO budou demotivovat, protože proč bych měla strávit půl dne u počítače, párat se s titulkami pro někoho, kdo mě neplatí a ještě mě peskuje?

Přece tě takovej člověk nerozhodí, za to nestojí :)

Lixandra

Phil Dunphy

ON-LINE
Bez nadpisu
2.11.2019 / 18:11:43 (před 11 dny)

Evie napsal(a):

Přece tě takovej člověk nerozhodí, za to nestojí :)

Jistě, že ne, jenže si neuvědomuje, že tím svým příspěvkem dosáhl jen jediné věci, a to toho, že teď už se mi na to tuplem nechce sednout a dělat.
Ale tím zas potrestám vás ostatní, a to nechci, takže nevyhraju tak ani tak.

That's all.
Evie

Emma Swan

OFF-LINE
Bez nadpisu
2.11.2019 / 19:16:07 (před 11 dny)

Lixandra napsal(a):

Jistě, že ne, jenže si neuvědomuje, že tím svým příspěvkem dosáhl jen jediné věci, a to toho, že teď už se mi na to tuplem nechce sednout a dělat.
Ale tím zas potrestám vás ostatní, a to nechci, takže nevyhraju tak ani tak.

Je mi to jasný. Tímhle se nikdy nezavděčíš všem, vždycky se bohužel najde nějakej rejpal.

Bormio

Cool level: 4
Vince Masuka

OFF-LINE
Bez nadpisu
5.11.2019 / 15:02:45 (před 8 dny)
Jejda Lixandro, já se moc omlouvám. Netušil jsem, že to bude působit takhle. Ani ironicky ani sarkasticky, jsem to nemyslel. Nebylo to ani nemístné rýpnutí. Lehká humorná nadsázka. Fakt jsem to myslel v dobrém, jen jako zbožné přání. Bych si nedovolil kritizovat a té práci si moc vážím. Opravdu jsem se tě nechtěl dotknout nebo snad urazit. Moc mne to mrzí, že to tak vyznělo a znovu se moc omlouvám.
ttkanicka

Cool level: 2
Jake Harper

OFF-LINE
Bez nadpisu
8.11.2019 / 07:55:09 (před 5 dny)
Tak rejpalové se hodí do klidu na a my ostatní trpeliví si počkáme.Nenech se od nich rozhodit.
Lixandra

Phil Dunphy

ON-LINE
Bez nadpisu
8.11.2019 / 13:44:51 (před 5 dny)

ttkanicka napsal(a):

Tak rejpalové se hodí do klidu na a my ostatní trpeliví si počkáme.Nenech se od nich rozhodit.

Děkuji moc. :-)

That's all.
Evie

Emma Swan

OFF-LINE
Bez nadpisu
10.11.2019 / 12:02:46 (před 3 dny)
Děkujeme za titulky k prvnímu dílu :)
Lixandra

Phil Dunphy

ON-LINE
Bez nadpisu
10.11.2019 / 19:39:07 (před 3 dny)
Není za co. :-)
Druhý díl prochází korekturou. Titulky budou buď zítra nebo v úterý.
That's all.
Evie

Emma Swan

OFF-LINE
Bez nadpisu
11.11.2019 / 16:55:33 (předevčírem)
Jsi nejlepší <3