plakát seriálu

Mako Mermaids

(Mako Mermaids)

Názory uživatelů

Mako

Po první sérii říkám, že mě to opravdu zaujalo, je to celkem zajímavějši, než H20. Vyklubal se z toho sympatický seriál, opět pěkné prostředí a super nové zápletky. Co se nové trojky týče, tak jsem měla nejradši Sirénu, ale teď vede rozhodně Nixie. Jinak mám samozřejmě ráda všechny tři. Zac a Cam byli na konci série přímo na pěst, ale stále je mám ráda.
Postava, kterou nemůžu vystát, je jednoznačně hysterická, otravná a trapná Evie.
Jsem napnutá na další sérii, hlavně jak bude pokračovat vztah Cama a Nixie, Lyla a Zac. Seriál na mě udělal velký dojem, což se jentak nestane. Prozatím 80%

80 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Zaujal mě

Viděla jsem 1 díl seriálu mako mermaid který se vysálal 31.12.2013 na disney channel docela mě zaujal a doufám že budou další díly v Tv a na ulož to

100 %
60 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
60 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

;)

Stáhla jsem si to úplnou náhodou s tím, že od toho nic neočekávám. Mile mě to překvapilo, a celkem mě to i vzalo. Ikdyž ten děj je poněkaď divný, ale pořád zajímavý. Z té trojky mám nejardči Lylu, jinak ty dvě mi píše připadají jako obživlé Barbie... nevím, jestli to tak mělo být, ale u mě to účel splnil. Zkrátka seriál, který potěší. :) Však, H2O vede.

90 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Another H2O

Super seriál při kterém si zaručeně oddechnete a hodíte všechny starosti za hlavu. Chvílemi je to i trochu napínavé a pár hlášek se tam taky najde. Jiné, ale zabavné H2O :)

80 %
33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Fajn jednorázovka

Dneska jsem dokoukala poslední díl a je to fajn seriál, ale nic, na co bych se musela dívat pořád dokola. Možná je to tím, že je to seriál asi pro mladší diváky, ale i tak. Třeba H2O bylo mnohem lepší. Není to špatné, ale ani nic z čeho bych byla na větvi. Ani se nedivím, že se seriál nedočkal druhé série. Nebo to aspoň zatím tak vypadá.

40 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

H2O

Moc mě to nebaví taková no napodobenina H2O koukla jsem se asi na tři díly a jak říkám nezaujalo mě to možná že postupem času no nevím

30 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

H2O na druhou

Mako Mermaids je spin-off k H2O stačí přidat vodu. A musím uznat, že i když je to jen přídavek, tak přidává opravdu hodně nových věcí. Rozšiřuje lore a vůbec netroškaří. Najednou existují pravé mořské víly, mořští muži, jeskyně na Maku má dvě nové tajné místnosti a seriál přidává nová kouzla a lektvary Toto nejsou spoilery, všechno je v první epizodě.

Krátce k ději - mladík Zac táboří s kamarádem na ostrově a když se jde projít, zaujme jej magický vchod do jeskyně. Když se rozhodne vejít a prozkoumat tajnou místnost, propadne do Měsíčního jezírka. Zrovna je úplněk a tři mořské víly si tam povídají. Síla úplňku přemění Zaca na mořského muže a dívky jsou zděšeny. Kdysi totiž mořské víly bojovaly s mořskými muži ve vleklé válce a teď jim jeden přistál přímo do posvátného jezírka. Hejno víl sídlící u ostrova okamžitě odplouvá a nechává ty tři nešťastnice, aby problém vyřešily. Tak začíná kolotoč událostí první série. Docela nabušený pilot, řekl bych. Dívky se celou dobu snaží zacovi vzít jeho schopnosti a on si to pochopitelně nenechá líbit. Zac není špatný člověk a je to velký sympaťák, takže nehraje zápornou roli. Spíše si z toho dělá legraci a dívkám dělá naschvály.

Mako Mermaids je opravdu dobrý seriál, ale v porovnání s původním H2O je všechno o trochu horší. Úvodní písnička, herecké výkony, i ty slečny mi připadají ošklivější, ale to je individuální. Hodnocení chlapců raději přenechávám. Opravdu mě bavily všechny nové věci, které seriál přinesl. S novými kouzly přichází spousta vtipných situací. Naštěstí humor zůstal zachován. V druhé sérii se trochu změní obsazení. Mě to kupodivu nevadilo, ba naopak. Dvě nové dívky jsou mnohem sympatičtější a podle mne je druhé série vrcholem seriálu. Třetí série se snaží oslovit asijský trh a přestože to bývá na škodu, tady to není taková hrůza. Naopak přišlo další rozšíření loru a nová dívka je zajímavá a sympatická. Další série zatím není, něco bylo v plánu, ale zatím je ticho. Pro fanoušky H2O je Mako Mermaids naprostá povinnost, pro seriálu neznalé je určitě vhodný. Znalost světa není nutností. A pro agraelovy bajs je to dobrý meme materiál.

70 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 0 lidí