plakát seriálu

Malcolm v nesnázích

(Malcolm in the Middle)

Názory uživatelů

Malcolm

Poprvé jsem to viděla asi před 2 týdny, když jsem se chtěla kouknout na Přátele a tento seriál běžel před tím: Mě se nechtělo nic dělat, tak jsem koukala. :)

Bylo to opravdu dobrý. Tohle jsou přesně ty seriály, které jsou tak nereálný, až jsou vtipný a skvělý. Ráda se na něj znovu podívám.

80 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Hehehe

Tak tnhle seriál mám moc rád. Je správně střelený, někdy až moc, ale šílenosti já můžu. Líbí se mi, jak z obyčejných situací dokážou vykouzlit geniální střelenosti, herci sice občas přehrávají, ale to jim odpustím...

90 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

sranda

nenecham si ujít ani jeden díl tohoto serialu je fakt dobrej

100 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Malcolm

Být rodičem takovéto bandy, tak bych se asi rovnou zastřelil :). Ale jinak je toto super seriál, plný ztreštěných a trapných situací, u kterých se budete za břich popadat.

První dvě serie jsem v originále sice neviděl, ale to vábec nevadí, jelikož má tento seriál velmi dobrý dabing (především mi velice seděly hlasy českých dabérů k postavám).

První dvě serie bych hodnotil 90%, třetí nějakými 75 - 80%, ale pak již toto hodnocení výrazně klesá, což je způsobeno také poměrně silným vyměknutím sireálu.

90 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 0 lidí