plakát seriálu

Malibu Country

(Malibu Country)

Názory uživatelů

Life's a beach.

Áááá grrr. Hned u pilotu se mi ježí chlupy. Rebu jsem měla docela ráda a říkala jsem si, že Malibu bude pohoda. Ale po prvních deseti minutách už mi upadly bubínky z toho hlasitého umělého neustávajícího smíchu. Přísahám, že tam není delší jak dvouvteřinová pauza mezi nimi (smíchy). Já vůbec nevím, co tam říkali, protože to přes ten řev nešlo slyšet.

Musím ale uznat, že postupně se seriál zlepšil. Stala se z toho druhá Reba. Některé vtípky byly opravdu povedené. Sice mě často Reba a její nekompromisní chování ke svým dospívajícím dětem pěkně štvalo. Matka Reby byla pravým opakem, ale taky to nebylo ono. Vyloženě přehnaná osobnost se sklony k pití a drsnému chování. Její ožralé vylomeniny byly důvodem spíše zoufalého smíchu. Natvrdlý Cash a přehnaně chytrá June taky nebyli zrovna zdrojem největší originality. Líbil se mi Geoffrey, i když by mě teoreticky měl šíleně štvát, tak nějak jsem si pro něho vytvořila slabost. Kim byla přesná kopie Barbary-Jean z Deníku zasloužilé matky. Pořád se ještě nemůžu rozhodnout, jestli je to pozitivní, nebo negativní komentář. Ale spíš bych se přiklonila asi k pozitivnímu, Barbaru jsem měla ráda a Kim taky měla pár naivních názorů a vzorců chování.

Celkově nemůžu říct, že bych některou z postav vyloženě nemohla vystát. Na všechny jsem si tak nějak zvykla a nedostatky jsem se rozhodla přehlížet. Prostě jsem se k Malibu Country postavila jako ke stoprocentní oddychovce, u které jsem vypnula, nesoustředila se na seriál na sto procent, chatovala a v podstatě ho měla jen jako takovou výraznější kulisu.

V závěru seriálu se mi líbili hvězdní hosté. Lauru Bell Bundy miluju z role Elle Woods v muzikálu Legally Blonde: The Musical. V jedné z epizod si Rebina bratra zahrál Blake Shelton z The Voice. V roli Kimina manžela se pak objevil sám taťka Mars z Veronicy Mars. To jsou jen příklady, hvězd se zde objevilo víc. Ovšem ani to nestačilo seriálu se sedmi miliony diváky, aby dostal druhou řadu. Není to škoda. Tohohle se nemusí točit desítky dalších a dalších dílů. Beztak se příští rok najde další podobná blbůstka, která spolehlivě dokáže zabít náš čas.

50 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Life is sweet

Malibu country je potřeba přijít na chuť. Není to tak úplně jako Deník zasloužilé matky, ale spíš to působí jako takový malý projekt, což celkový dojem ustaluje. Rozhodně bych vyzdvihl v rolích Lily Tomlin a Rebu McEntire, které odvedly skvělé výkony a oceňuji pojetí některých zápletek, které bych rozhodně nečekal.

Co k tomu dodat, je to taková oddechovka, když nemáte co dělat, ale musím říct, že nic extra to není. Sice se u toho člověk pobaví, ale seriál mě zase tolik nevtáhl.

60 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 0 lidí

Rozhodně žádná zasloužilá matka...

Do Malibu jsem se pustila s nadšením a nadějí na novou (lepší?) Rebu - Deník zasloužilé matky. Jenže mě čekalo akorát zklamání. Naivní a moralizující "zápletky", to je něco co bylo i u Reby, ale tam to jak postavy tak vtipy vyvažovaly. V Malibu je to ale jediné, co mi utkvělo. Vydržela jsem pár dílů, pak už se to opravdu nedalo snést.

30 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 0 lidí