plakát seriálu

Man Up

(Man Up)

Názory uživatelů

Don't make me put my cosmo down.

Od Man Up! jsem neočekávala vůbec nic. Už když jsem četla obsah seriálu během květnových upfrontových předváděček jednotlivých stanic, hned jsem ho přirovnala k podprůměrnému Traffic Light a podobným hovadinám, které se dostaly do éteru loni v midseason. Ale pak jsem se nestačila divit.
Jelikož se jedná o sitcom, i když díky bohu bez trapného smíchu v pozadí, episody jsou celkem uzavřené a děj je osekaný jejich začátkem a koncem; nějaké velké seriálové dějové vlákno neexistuje. Tudíž mě zrušení seriálu nemrzí zdaleka tak moc.
Bezkonkurenční na tomto seriálu byly hlášky. Už jsem viděla desítky sitcomů, které (u mě) pohořely právě kvůli krizové úrovni hlášek, pokud se tam vůbec nějaké objevily. Ale u Man Up! jsou episody hláškami přímo nabité. Je tedy pravda, že by se možná nějakému náročnějšímu divákovi mohly zdát poněkud obhroublé a na nízké úrovni, podle mě zde ale ta tenká linie mezi nevkusem a drzou zábavou vychází pozitivně.
Herci neurazí. Ztvárňují své postavy dokonale, s kamennou tváří říkají jeden gag za druhým. Největším překvapením byl ovšem Dan Fogler (Kenny). Předem varuji, je to přesně ten typ komika ala Tyler Labine, takže spoustě lidí jeho humor vyhovovat nebude. Já mám ale pro tyhle herce slabost, dokáží emoce postav zahrát dokonale, jak v mimice obličeje, tak v tónu a intenzitě hlasu, i celkovým pohybem po scéně.
Musím ještě v poslední řadě zmínit Henryho Simmonse (Grant). Grant byl naprostým opakem Kennyho, takže jejich společné scény byly 'firecracker'! K dokonalosti je dovedla scéna u sledování Hvězdných válek.
Man Up! byla perfektní oddechovka, která vás nenutí přemýšlet, u které se celou dobu válíte smíchy po podlaze a u které vám čas uteče světelnou rychlostí.

80 %
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Super...

Jeden z tech lepsich sit-comu i kdyz to ma tedy negativni kritiky, serial se mi moc libi, je zabavny a sympaticky. 80% za serial + 20% za Kennyho a -10% za originalitu. Davam tedy 90% :)

90 %
33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé