plakát seriálu

Manžel k pohledání

(Happily Divorced)

Epizoda 2×05 – Vítězové a poražení (Swimmers and Losers)
100 %
Pro odškrtnutí/hodnocení epizody se přihlas.

Když se Fran dozví, že její stejně stará kamarádka je už babičkou, uvědomí si, že kapitolu svého života, kdy chtěla mít děti, už dávno pohřbila a začne o tom pochybovat. V tu samou dobu chce Peter poskytnout své sperma své kolegyni, hlavně proto, aby Fran rozhořčil.

Pozor následuje podrobný obsah včetně spoilerů

Fran nemůže uvěřit, že její kamarádka Donna už je babičkou, zatímco ona nebyla ani matkou. Proto je vzteky bez sebe, když jí Peter řekne, že se stane dárcem spermatu své kolegyně Karen, která se rozešla s Dougem a začala tak přemýšlet, zda nepropásla svou chvíli mít dítě. Dori poradí Fran, ať Karen prozradí, jak těžké to bude jako svobodná matka mít. Fran tedy Karen řekne, jak ji obdivuje, mnoho žen by totiž dítě bez partnera nevychovávalo, navíc bude miminko muset krmit každé 4 hodiny a stráví s ním spousty probdělých nocí. Fran ovšem díky Karen pochopí, jak bude to dítě šťastné, když bude mít ve svém životě někoho jako Peter. Fran se proto Peterovi omluví, nechtěla mu odepřít možnost stát se otcem. Vždy ale doufala, že pokud bude mít Peter dítě, bude to s ní. Karen Peterovi sdělí, že to s Dougem zkouší znovu, takže žádného jeho sperma už nepotřebuje. Peter se tak od Fran nechá přemluvit a souhlasí s pořízením staršího, nemocného pejska z útulku.

Hlášky z epizodyvložit další hlášku
(Peter chce být dárcem spermatu své kolegyni z práce.)
Fran: (na Petera) Já jsem si myslela, že pokud někdy budeš mít dítě, bude to s jiným mužem. Ale se ženou? To je proti přírodním zákonům. Je to zvrhlý. Prostě zvrhlý.
Hlavní postavy
Fran Lovett
Dori Newman
Glen Newman
Vedlejší postavy
fenka Esther
Režie
Scénář
Hudba
Kamera
Informace k epizoděIMDb
Český názevVítězové a poražení
Původní názevSwimmers and Losers
Rok natočení2012
Premiéra11. dubna 2012
Česká premiéra21. července 2014
Typ epizodyStandardní epizoda
Délka22 minut
Sledovanost premiéry1 050 000 diváků
Autoři profilu epizody