plakát seriálu

Manžel k pohledání

(Happily Divorced)

Epizoda 2×16 – Znovuzrození hvězdy (A Star Is Reborn)
100 %
Pro odškrtnutí/hodnocení epizody se přihlas.

Když příležitost prodat dům za $2 miliony zkříží Peterovy povinnosti osobního asistenta Joan Collins, zakročí Fran, která jeho práci pro Joan na jeden den převezme s předpokládanými katastrofálními důsledky. Mezitím Glen nepřestává doufat, že mu Fran zařídí osobní setkání s jeho oblíbenou Joan.

Pozor následuje podrobný obsah včetně spoilerů

Fran je nadšená, že se dostala do sekce „Living“ v kalifornských novinách. Její obchod ale zastíní jiné květinářství. Aby si zvedla náladu, navrhne Peterovi, že ho na den zastoupí. Nejdřív ale zapomene rezervovat restauraci na oběd, pak nechá Joan držet svůj mobil, protože pije, a vše korunuje rozhovorem s producentem Robem Lowensteinem kvůli sedmi replikám, které jsou podle ní pro hvězdu typu Joan Collins málo. Zaskočí ji, že Joan vyhodila Petera. Peter jí řekne, že producent si kvůli ní rozmyslel Joanino obsazení. Fran se považuje za dobrý, profesionální záskok; najednou najde v kabelce Joaniny klíče. Marilyn si od Dori vypůjčí žínky, její nové uklízečce, Marisol, došly. Marisol dříve pracovala pro Dori, která ji vyhodila, protože neustále vykládala o svých problémech. Teď musí popřemýšlet, jak ji získat zpátky. Chce ji jen proto, že je teď u Marilyn. Inspirovaná, přijde Fran k Joan. Přibouchnutí dveří jí nezastaví, má totiž Joaniny klíče. Donese jí naaranžované květiny, aby viděla, jak ji celá věc mrzí. Joaninu agentovi trvalo 3 hodiny, než jí získal tu práci zpět. Peter vůči ní žádnou zášť necítí, díky jejímu jménu získal místo u Lindy Evans. Joan si nenechá sebrat „svého“ Petera od sokyně z Dynastie, a tak ho přijme zpět.

Fran musí Joan poděkovat, její soused, Elton John, si zamiloval její naaranžované květiny, o nichž pověděl Madonně, která to řekla Rosie pořádající velkou charitativní akci honorující Kevina Bacona. Od Petera potřebuje malou laskavost pro Glena, Dori a Marilyn. Joan udělá pro fanoušky cokoli. Poté řekne Fran, že Linda o nich nikdy neslyšela. Fran jí řekne, že už jednou zařídila její vyhazov, může to udělat znova.

Hlavní postavy
Fran Lovett
Dori Newman
Glen Newman
Hostující hvězdy
Joan Collins
Vedlejší postavy
Marilyn Kappelmaster
produkční asistent
ochranka
Režie
Scénář
Informace k epizoděIMDb
Český názevZnovuzrození hvězdy
Původní názevA Star Is Reborn
Rok natočení2012
Premiéra19. prosince 2012
Česká premiéra1. srpna 2014
Typ epizodyStandardní epizoda
Délka22 minut
Sledovanost premiéry940 000 diváků
Autoři profilu epizody