plakát seriálu

Manžel k pohledání

(Happily Divorced)

Názory uživatelů

Pane She...rwoode

Fren Drescher je zpět. V úplně jiném sitcomu než je legendární Chůva. Když jsem si pročítal, o čem tento seriál je, moc mě to nezaujalo, ale šanci jsem mu dal. Fran je pořád dobrá komička a na svůj věk pořád koukatelná. Ostatní postavy jsou víceméně nové. občas se objeví cameo z Chůvy. Povedená scéna je s Charlesem Shaughnessym, který jako pan Sherwood (ehm) rozdává autogramy. když Fran zjistí, že její muž Peter. je gay, začne si hledat nového chlapa, jenomže s bývalým pořád žijí jako přátelé a to je pro mnohé překážka. Nakonec najde toho zdánlivě pravého, později ho načapá při nevěře a tím hledání vzdává a žije dál s Peterem. Moc se mi takový himymovský konec nelíbil. přesto jde o celkem povedený sitcom, který by bez Fran Drescher neměl šanci.

70 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Happily Divorced

V tomto případě se dá srovnání s Chůvou k pohledání vyhnout velmi těžce. Po legendární Chůvě, na kterou jsem v dětství koukala při každé repríze, je to s Manželem k pohledání o poznání horší.
Postavy nejsou nic moc, zapadají do průměru. Fran je v pohodě, ovšem pořád mě bije do očí to, jak by si mohla nevšimnout něčeho tak moc očividného. A jak by jí v tom rodiče 18 let nechali. Pokud byl exmanžel skutečné Fran Drescher podobný seriálovému Peterovi, tak to potěšpánbůh. Proti Peterovi také nic nemám, ostatně jako vůči všem ostatním postavám. Žádnou z postav jsem si ale ani neoblíbila. Přijde mi zvláštní, že ti dva spolu stále bydlí. Ať už jsou v jakékoliv finanční situaci, vyřešit by se to dalo snad i jinak. A tady to soužití vypadá v každém směru prostě zvláštně. V tomto seriálu je podle mě vše zahnáno až do přílišných nereálných extrémů. Občasné připomínky na The Nanny jsou fajn. Občas se zasměju, ale jinak nemám vlastně co jiného říct. Samozřejmě, když na tohle zrovna narazím, klidně se na to podívám, ale jinak nemám důvod sledovat dál. Nic mě na tomto seriálu nezaujalo a ani nechytlo natolik, abych dál sledovat chtěla. Tento seriál se pro mě zkrátka nevymanil ze stínu Chůvy k pohledání ani napůl. I přes napůl shodný název v češtině.

60 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Ach Fran, proč pořád musíš točit jen o sobě?

Fran Drescher jsem kdysi obdivovala, jako fantastickou bavičku a obdivuji doted, ale tohle mě celkem doráží. Ano beru to, že točí de fakto věc "ze života" ale myslím, že točit pořád jen o jejích životních zkoušenostech atd je trošku moc divná vizitka.
Každopádně sitcom hodnotím kladně. Humor mě rozesmál, ukázali se i herci, co hrály v Chůvě, což mě uvedlo do nostalgických časů kdy jsem sledovala The Nanny. A nejen ti, takže s tímhle jsem naprosto spokojená. Fran opět házela ty své ksichty a hlášky, které byli jako perly. Rozhodně jsem ráda, že jsem se na tom mrkla, takže doporučuji.

80 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

All the good ones are either married or gay. I got both.

Teda, tohle vůbec nebylo špatné. Měla jsem ze seriálu velké obavy, jelikož si ještě pamatuju na zimu, kdy jsem koukala na TV Land seriál Retired at 35, který byl pár souvislých hodin nudy. Aby toho nebylo málo, komedií se po fiasku letošních a loňských zrušených novinek teďka děsně bojím. Ovšem Fran opět nezklamala.

Bezkonkurenčně nejlepší byly časté narážky na Chůvu k pohledání, které doprovázeli staří (opravdu staří :D ) známí herci. Pravidelnou návštěvnicí byla Franina někdejší máma, ale objevila se i babička Yetta a nemohl chybět ani pan pravý - Maxwell. Tento díl (1x10) byl nejlepší z celého seriálu. Hned na začátku si jde Fran nechat podepsat knížku ke známému spisovateli:

- Komu to mám věnovat?
- Fran.
- Fine [fajn]

:D Pak jak si s ním domlouvala rande a sedla si k němu na kraj stolu a flirtovně ho plácla do ramene :D A později ještě říkala, jak si s ním představuje velkou vilu, tři děti a služebnou... vlastně ne, sluhu! :D Perfektní prostě!

Celkově byl seriál zábavný, i když kvalitě Chůvy se vyrovnat nedokázal. Pořád jde ale o nadstandardní seriálový počin, u kterého se dobře pobavíte od začátku do konce. V porovnání s komediemi velké pětky je Happily Divorced výhrou v loterii.

Hostujících hvězd je tu nespočet. Nechybí šerif Carter z Eureky, Carla ze Scrubs, Roseanne, Cyndi Lauper a mnoho dalších. Fran navíc vypadá stále dobře, na to, že jí je cca 55, fakt bych to do ní neřekla, vypadá na čtyřicet.

Určitě seriálu dejte šanci, pokud máte rádi Chůvu a jí podobné klasické sitcomy, jen nepočítejte, že i v dnešní době bude tento koncept dosahovat stejných kvalit.

70 %
75 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
75 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé