plakát seriálu

Marta a Věra

(Marta a Věra)

Názory uživatelů

Bára Poláková

Nejsem typický divák sitcomu. Záměrně tenhle žánr nevyhledávám, ale když jsem se díval na Čtvrtou hvězdu, tak jsem dal šanci i seriálu, který ji ve vysílání střídal. Mám velmi rád Báru Polákovou, ať už jako herečku, zpěvačku nebo tanečnici. Ta mě nemohla zklamat. Myslím, že jim to se Sabinou Remundovou společně docela sedělo. Uznávám, že jsem se u toho neválel smíchy, ale elementární humor to mělo a lehký kritický podtext taktéž. Za nejvtipnější považuji druhou a čtvrtou epizodu.

60 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Neztrácejte tím čas

Shlédnuty 2 díly a víc už opravdu nevydržím. Je to trapné, nudné a ubohé. Jak si může někdo v ČT myslet, že lze založit sitcom na králíčkových papučích a hitlerovském kníru? Situační humor se v této kanceláři neodehrává téměř vůbec a ten konverzační je jen špatným pokusem. Dlouhé proslovy v takových seriálech vůbec nemají mít místo, tady jich je v epizodě několik, ještě završených umělým smíchem. Nebaví mě ani obsazení, Liška, Poláková i Remundová hrají jen to, na co vypadají /blbec, raněná laň, rázná žena/ a dotváří tak klišovitost tohoto hororu.
Po Čtvrté hvězdě je toto nepříjemný návrat do české seriálové reality.

20 %
40 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

:(

Bohužel jsem vydržela jen u jednoho dílu,víc nezvládnu,takovéhle věci mě opravdu ničí,trapné,bez nápadu,herci vypadají hrozně(a to proti nim v jiných seriálech nebo filmech nic nemám,ba naopak)Nezasmála jsem se ani jednou a spíš se mi chtělo brečet,což by u sitcomu nastat nemělo,ne?Pavla Lišku obdivuji a jeho smysl pro vybírání role také,ale proboha,kdo ho nechal rozhodnout se o tomhle?Je mi smutno.

10 %
33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Paradox

Češi jsou národ, který se rád směje a vůbec rád si dělá srandu sám ze sebe. O to větším paradoxem pro mě zůstává, že nejsme schopni natočit nějaký vtipný a dobře zahraný sitcom.

Tenhle počin se dá charakterizovat jasně a stručně dvěma slovy. A to: "Mimo mísu".

O to víc mě irituje, že tenhle sitcom stále potkávám v kategorii na vzestupu.

10 %
29 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
43 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

Ti tři si mě získali

Nevím čím, ale něčím si mě ten seriál získal.
Neválela jsem se smíchy, ale dívala jsem se ráda. Bavilo mě to.

Obsazení bylo skvělé. Všem to sedlo.

80 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé