plakát seriálu

Martial Law - Stav ohrožení

(Martial Law)

Epizoda 2×08 – Call of the Wild
100 %
Pro odškrtnutí/hodnocení epizody se přihlas.

Terrellovu bývalou přítelkyni Nicole podezřívají, že se v noci mění na vlkodlaka a zabíjí lidí...

Pozor následuje podrobný obsah včetně spoilerů

Nicole, bývalá přítelkyně policajta Terrella Parkera, se obává, že se v noci mění na vlkodlaka a zabíjí lidí. Ráno se totiž vrací domů celá od krve a tuší, že musela vraždit. Jsou na vině tajemné noční telefonáty?

Účetní Grady Morgan vejde do brokerské firmy, otvíračem na dopisy upíchá zaměstnance Forresta Petersona a pokojně vyjde na ulici. O několik minut později, když Sammo s Terrellem chtějí vraha zatknout na autobusové zastávce, Morgan skočí pod autobus a zemře.

Na policejní stanici Amy ukáže Sammovi fotografie dvou dalších mužů, které Morgan zavraždil a požádá ho, aby vyšetřil zdánlivě nesouvisející případy vražd.

Sammo vyslýchá Morganovu manželku Kay, která tvrdí, že Morgan by donedávna nebyl schopný zabít ani mouchu, ale změnil se od chvíle, když mu v noci začal pravidelně vyzvánět telefon.

Na Terrella Parkera čeká na parkovišti jeho bývalá přítelkyně Nicole Bannionová. Terrell se jí chce vyhnout, ale neúspěšně. Nicole prozradí Terrellovi, že jí pronásledují otřesné a velmi násilné sny, ze kterých se budí nejen celá zpocená, ale dokonce krvavá! Přitom je přesvědčena, že v noci někoho zabila. Terrell jí slíbí, že s ní stráví nejbližší noc. V noci skutečně zazvoní telefon, Nicole zvedne sluchátko a chce odejít z bytu. Terrell jí v tom chce zabránit, ale Nicole ho omráčí a uteče. Na druhý den ráno se vrátí celá od krve a tvrdí, že musela vraždit...

Hlavní postavy
Chen Pei Pei
Terrell Parker
Amy Dylanová
Vedlejší postavy
Grady Morgan
Secretary
Kay Morgan
Don Turlington
Dr. Wagner
Roxanne Cole
Nicole Bannion
MCU Detective Jones
Beach Vendor
Režie
Scénář
Informace k epizoděIMDb
Český názevCall of the Wild (neoficiální název)
Původní názevCall of the Wild
Rok natočení1999
Premiéra13. listopadu 1999
Česká premiéra26. března 2013
Typ epizodyStandardní epizoda
Délka45 minut
Autoři profilu epizody